ПРО НАС

Оливи для автомобілів Suzuki

Автомобілі марки Suzuki випускаються на багатьох заводах по усьому світу та здобувають усе більшу популярність серед українських водіїв. Єдиний та новий завод Opet Lubricants випускає затребувані оливи та сервісні продукти, що представляє компанія «Фукс Мастила Україна».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Сезонне обслуговування спецтехніки

Для збереження ресурсу будівельної та кар’єрної спеціальної техніки необхідно використовувати не лише високоякісні мастильні матеріали, а й проводити періодичні технічні інспекції та вчасне сервісне обслуговування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Універсальна олива для легкових автопарків

Opet пропонує нову моторну оливу у своєму асортименті бестселерів мастильних матеріалів для легкових авто, що виступає універсальним рішенням для змішаних різнобрендових пасажирських та легких комерційних автомобілів різних поколінь

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Запрошуємо до співпраці 🤝Дистриб’юторів!

Кінець року і саме час підводити його підсумки та подумати про розвиток бізнесу на наступний рік і далі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Чорна п'ятниця 2023" на EXIST.UA стартувала

З 20 листопада 2023 по 26 листопада 2023 встигни скористатися вигідними пропозиціями від Opet та EXIST.UA

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Чому антифриз G11 синій?

Червоні та сині рідини не означають високі та низькі температури ‒ початково на виробництві усі серійні антифризи для двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) є безбарвними. Додаткове тонування концентрату Super Antifreeze у блакитний колір демонструє приналежність до категорії силікатовмісних охолоджуючих рідин типу G11, про які мова йтиме далі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція для СТО легкових авто!

Замовляй оливи opet у офіційних дистриб’юторів і гарантовано отримуй фірмовий спец одяг Opet для механіків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки

Купуйте від 410 літрів (2 бочки), одним замовленням, моторні оливи Opet серії Fullpro з в’язкість 10W-.. та 5W-… і гарантовано отримуйте якісні насоси для накачування олив.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості оливи для дизелів Renault

Впродовж більше 11 років специфікація RN 0720 була єдиною рекомендованою для дизельних двигунів автомобілів Renault з сажовими фільтрами (DPF). Зміна рекомендацій Renault похитнула усталені традиції вибору мастильних матеріалів, що співпало з презентацією в Україні схваленої моторної оливи Fullmax RN 5W-30

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Підготовка авто до зими – на що звернути увагу?

Напередодні сезону холодів автовласники зазвичай турбуються про зимові шини та незамерзаючу рідину склоомивача, а АЗС розпочинають підготовку до постачання зимового дизельного палива (ДП). Однак вищезазначене ‒ лише маленька частка з переліку рекомендованого сезонного обслуговування легкового авто. Розглянемо детальніше які експлуатаційні рідини автомобіля потребують уваги восени.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для змішаного парку техніки

Використання однієї моторної оливи у якості універсального мастильного матеріалу для різнобрендових парків техніки є раціональним та технічно можливим рішенням з Opet. Для великих автопарків розроблено декілька універсальних олив Opet з урахуванням потреб різноманітної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet продовжує профільні навчання для дистриб’юторів

Навчання для наших дистриб’юторів - це один з невід’ємних пунктів нашої співпраці та частина наших зобов’язань перед партнерами, яку ми завжди сумлінно виконуємо.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості асортименту антифризів Opet

Новітні виробничі потужності Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş. лише по випуску антифризів складають 2,5 млн. літрів охолоджуючих рідин у рік, при чому майже усі ці продукти виготовлені у форматі концентрату. Поодинокими винятками готових до використання антифризів зазначеного виробництва є «оригінальні» рідини виробників техніки, що обрали Opet для конвеєрної заливки та гарантійного обслуговування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Чорномор-Авто - новий дистриб’ютор Opet на Одещині

На зміну попередньому дистриб’ютору, компанія «Чорномор-Авто» здобула статус офіційного мультиканального дистриб’ютора Opet на території Одеської області.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нова моторна олива в асортименті Opet для легкових автомобілів

Сучасний завод Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. розпочинає випуск нової моторної оливи, призначеної для багатьох моделей легкових та легких комерційних авто.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet стає ще ближчим до своїх клієнтів!

Раді повідомити, що відтепер лінійка моторних олив Opet доступна в асортименті нашого нового інтернет-партнера ROZETKA.UA

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Підготовка паливної системи до зими

Зі зниженням середньодобової температури оточуючого середовища відбувається ріст інтенсивності утворення конденсату у баку автомобіля, що підвищує ризик виходу з ладу паливної апаратури та дороговартісних ремонтів за використання пального поганої якості.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нова моторна олива в асортименті Opet для комерційного транспорту

Флагманська лінійка моторних олив Opet для вантажних авто поповнюється новою високопродуктивною оливою, що розроблена спеціально для вантажівок скандинавського автовиробника.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Олива для бензопил

Більшість механічних пил потребують регулярного мащення ланцюга та двигуна при використанні. Високоефективна олива Fulltrac 2T розроблена спеціально для двигунів 2-х тактних ланцюгових пилок.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Червоні чи зелені оливи «ГУР» – які обрати?

Гідропідсилювач керма, або так званий ГУР, підвищує комфорт та безпеку руху. Однак технічне вдосконалення систем допомоги кермування потребує вибору відповідної рідини.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оновлення ACEA-2023 щодо олив легкових авто

Європейська асоціація виробників автомобілів (АСЕА) офіційно опублікувала оновлення класифікації моторних олив для легкових автомобілів ‒ набули чинності ліміти АСЕА C7.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зміна шифрів специфікацій Daimler Truck (Мерседес)

Daimler Truck AG здійснив перехід на нову систему позначень специфікацій оливи та технічних рідин і мастил під акронімом DTFR.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оптимальні оливи для редукторів та компресорів

Сучасний завод з виробництва мастильних матеріалів та технічних рідин Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş забезпечує не лише перше заповнення різноманітної техніки на конвеєрах, а і постачає продукти Opet Lubricants для роботи самого обладнання багатьох всесвітньовідомих ОЕМ.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для генераторів з бензиновими, дизельними та газовими двигунами

У залежності від типу двигуна внутрішнього згоряння електричного генератора відрізняється і специфікація відповідно необхідної моторної оливи. Opet надає високоякісні мастильні матеріали у т.ч. для різних генераторних установок.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Промиваємо обприскувач перед зимою

Підготовка до зимового зберігання самохідної аграрної техніки та причіпних обприскувачів дещо відрізняється від звичайного промивання очисниками. Консервація може передбачати тривале зберігання за непередбачуваних умов та коливань температур.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості антифризів G12

Назви сучасних охолоджуючих рідин для двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) автомобільної техніки набули простонародного вжитку на кшталт «G12» завдяки скороченому позначенню концерном Volkswagen відповідних власних категорій антифризів. Проте просте маркування «G12» не вказує конкретних характеристик продукту, як і позначення рідини «Тосол».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Купуй вигідно з Opet — отримуй цінні подарунки🎁

Пропозиція для автомагазинів, СТО та підприємств з власним парком техніки. Протягом періоду дії пропозиції, замовляючи мастильні матеріали торговельної марки Opet в офіційних дистриб’юторів, Ви гарантовано отримуєте ЦІННІ ПОДАРУНКИ.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Флагманські продукти асортименту Opet

Підрозділ Opet Lubricants випускає обширний перелік мастильних матеріалів та технічних рідин, які заповнюють техніку з конвеєра та сильно доповнюють долю паливного бізнесу компанії в Туреччині та на міжнародних ринках. Розглянемо найбільш популярні продукти на ринку України серед товарів Opet.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дорожчає газ? — Збережи найдорожче

Використання дешевшого газового палива LPG у бензинових двигунах має свої приховані недоліки. Використання спеціалізованих моторних олив дозволяє подовжити строк служби працюючих на газі двигунів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні оливи для Mitsubishi

Згідно офіційної статистики, автомобілі бренду Mitsubishi є одними з найбільш популярних в Україні серед продажів нових авто. Офіційне представництво «Фукс Мастила Україна» пропонує моторні оливи Opet преміум якості для усіх потреб автомобілів Mitsubishi.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нова ера мащення кар’єрно-будівельної техніки. Або що спільного у екскаваторів, літаків і АЗС?

Екскаваторні навантажувачі, літаки Turkish Airlines та автозаправні комплекси працюють на продуктах бренду Opet, під яким виготовляються паливо-мастильні матеріали преміум-якості. Спільне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає високоякісні оливи та технічні рідини Opet для першого заповнення ряду техніки, зокрема Case та New Holland серій Construction, вантажівки Ford Truck і сервісного обслуговування різноманітних дорожніх та позашляхових машин. Екстра вигода Opet ‒ у додаткових сервісах.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Універсальна олива для автопарків

З метою виключення помилок та підвищення зручності сервісного обслуговування комерційних транспортних засобів на підприємствах перевізників у асортименті Opet представлена моторна олива універсального застосування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Обираємо антифриз до холодів

Виробники автомобілів та двигунів рекомендують виконувати регулярну перевірку охолоджуючої рідини, яка також представляє собою антифриз, особливо до настання пікових температурних сезонів та за інтенсивної експлуатації. Так зване Сезонне технічне обслуговування (ТО) може виявити необхідність превентивної заміни теплоносія або доливання концентрату антифризу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Щоб не заклинили колеса причепа

Подеколи далекобійники вставляють пусті пластикові пляшки у диски, щоб впевнитися у обертанні коліс. Такий унікальний саморобний індикатор може продемонструвати блокування колеса, а от попередити несправність дозволяє якісне технічне обслуговування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet купуй СТО модернізуй!

Спеціальна пропозиція для СТО легкових авто від Opet та АвтоНова-Д!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Унікальні вигідні упаковки моторних олив

Брати «на розлив» чи докупляти ще одну каністру? – можна обрати кращий варіант серед спеціальних фасувань моторних олив Opet Lubricants. У каністрах об’ємом 7 літрів доступно більшість ексклюзивних пропозицій Opet.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для автомобілів Hyundai

Велике різноманіття олив Opet дозволяє задовольнити вимоги широкого ряду моделей автомобілів Hyundai багатьох поколінь. Три серії моторних олив виробництва Opet виконують більшість технічних специфікацій та призначені для двигунів різних типів і модифікацій, у тому числі корейського автовиробника.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Універсальні оливи (UTTO) для АГРОтехніки

Для спрощення обслуговування агротехніки та мінімізації складу доступні мультифункціональні т.зв. «тракторні оливи». Представлені на ринку ці універсальні оливи для аграрної техніки відносяться до різних класів. Які особливості їхнього застосування та відмінності? – розглянемо далі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Очищення Common Rail та форсунок дизеля

Паливні форсунки дизельних систем високого тиску є особливо чутливими до забруднень. Diesel Injector Cleaner дозволяє виконувати промивання форсунок як на спеціальному стенді, так і безпосередньо у двигуні без необхідності демонтажу та встановлення.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості моторних олив для Volkswagen

Моторна олива Fullmax 10W-40 розроблена на основі повнозольного пакету легувальних додатків та згідно специфікації 501.01 для стандартних бензинових двигунів VW різноманітних автомобілів до 2006 року випуску. Перевершує вимоги VW 500.00 та випускається у вигідних різних фасуваннях, в тому числі каністрі 5 літрів. Спеціально для дизельних двигунів виробництва Volkswagen до 2000 року без системи живлення насос-форсунки (PD) у асортименті Opet представлено оливу Fullmax Diesel 10W-40. Виконує нормативи за VW 505.00 та призначена для дизелів, що експлуатуються за стандартних інтервалів обслуговування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Моторні оливи для будівельної та кар'єрної техніки

Opet Lubricants постачає мастильні матеріали на конвеєр на заводі в Туреччині для техніки CNH серії Construction і пропонує такі ж оливи для сервісного обслуговування більшості будівельної-кар’єрної техніки в Україні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Специфікації моторних олив для Nissan

Стратегічне партнерство у рамках альянсу «Рено-Ніссан-Міцубісі» вплинуло на вимоги Nissan щодо мастильних матеріалів. Спільне підприємство Opet Fuchs випускає оливи з урахуванням вимог автомобілів Nissan.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

ТОП-5 фактів про виробника олив Opet, про які мало хто чув

Від спеціальних олив та варіантів фасування до великої історії та співпраці з Turkish Airlines

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

П’ятірка популярних олив 5W-30

Cеред асортименту мастильних матеріалів Opet для легкомоторних авто є найбільш затребуваними 5 моторних олив у класі в’язкості 5W-30. Чим вони відрізняються та якими є особливості застосування? – розглянемо детальніше специфіку найпопулярніших цілком синтетичних олив.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Олива Opet: новий гравець наступає на ринок

Хоча про оливи Opet українські автомобілісти та працівники СТО дізналися не так давно, мастильні матеріали цієї марки вже набули поширення в усіх регіонах країни. «Автоцентр» звернув увагу на нового гравця на ринку олив для легкої та важкої техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Яке майбутнє та сьогодення олив для агротехніки?

Технічне переоснащення українського парку техніки доповнюється переходом з ГОСТівських мастильних матеріалів. При цьому правильний підбір олив для аграрної техніки повинен враховувати не лише необхідні в’язкісно-температурні характеристики і продуктивність мастильних матеріалів, а і їхній ресурс та сумісність для сучасних моделей тракторів та аграрних машин з комплексними системами очищення відпрацьованих газів, керування трансмісією, гідравлічними компонентами та ін. Але використання мультифункціональних універсальних тракторних олив у двигунах агротехніки стає дедалі не задовільним.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Ремонт та відновлення шин з TM ROM

Переважна більшість нових автомобілів у Європі та понад 36% у США не мають запасного колеса, навіть т.зв. «докатки». Натомість перевага віддається технології run-flat та різним ремкомплектам, що дозволяє зменшити споряджену масу авто та економити близько 0,1-0,2 л пального на 100 км пробігу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Очисник ТМ ROM − невід'ємний інструмент професіоналів СТО

Високоефективний очисник виробництва Opet Fuchs дозволяє виконувати операції технічного обслуговування та ремонту з необхідною прецизійністю та додатковою вигодою.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Масштабуйте ваш бізнес разом з Opet

За короткий проміжок часу Opet заручився довірою широкої аудиторії українських користувачів. Всеосяжний асортимент високоякісних продуктів для автовласників та комерційних підприємств транспортної, сільськогосподарської, кар’єрно-будівельної галузей разом з довершеним сервісом дозволяють задовільнити потреби найвибагливіших клієнтів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Моторні оливи для сучасної агротехніки.

Будучи пріоритетним постачальником для деяких конвеєрів всесвітньо відомих виробників с\г техніки, Opet пропонує широку лінійку моторних олив і для післяпродажного обслуговування сучасної сільгосп техніки. Високоякісний асортимент виробництва новітнього підприємства Opet Fuchs представлений офіційним імпортером компанією «Фукс Мастила Україна».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet продовжує серію навчань для дистриб’юторів

Навчання для наших дистриб’юторів - це один з невід’ємних пунктів нашої співпраці та частина наших зобов’язань перед партнерами, яку ми сумлінно виконуємо.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Як зменшити споживання моторної оливи у авто з великим пробігом?

Проблема надмірної витрати оливи прогресує у старих та зношених двигунах. Необхідність постійної перевірки рівня оливи у двигуні створює великі ризики. Економайзер ROM покращує індекс в'язкості (ІВ) моторної оливи та мінімізує витрати.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оптимальний вибір оливи для KIA

У корейського автобренду Kia відсутні власні допуски на моторні оливи, що могло стати однією із причин відносно нещодавньої появи оригінальних олив KIA. Технічні вимоги бензинових та дизельних двигунів автомобілів Kia до олив потребують офіційних затверджень API та відповідності категоріям ACEA. Додатково Opet пропонує спеціалізовані продукти.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спец оливи для Спец техніки

Компанія «Фукс Мастила Україна» пропонує універсальні мастильні матеріали виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. для позашляхової техніки. Оливи Opet серії Fullgear перевірені часом та практичним використанням такими компаніями як НФМ Агро, Полетехніка, Спектр Агро, Onur, Crane Ukraine, Автек та багатьма іншими задля повного задоволення потреб у якісному технічному обслуговуванні спецтехніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки.

Акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція для СТО легкових авто!

Замовляй оливи opet у офіційних дистриб’юторів і гарантовано отримуй фірмовий спец одяг Opet для механіків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Шукаєте де придбати якісні оливи?

Шукаєте де придбати якісні оливи для власного авто, мотоцикла, вантажівки чи спец техніки?

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості гальмівних рідин

Усі гальмівні рідини, за винятком DOT-5, накопичують вологу та потребують періодичної заміни, у тому числі в гідравлічній системі зчеплення трансмісії, яка застосовується навіть у вантажних автомобілях. Гідравлічні гальмівні рідини у асортименті Opet мають відповідне позначення HBF (Hydraulic Brake Fluid) та забезпечують належне функціонування систем гальм та зчеплення за рекомендованих міжсервісних інтервалів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Експрес-ремонт пошкоджених шин з допомогою ROM Tyre Repair Spray від Opet Fuchs

Ніхто не застрахований від проколу шини у дорозі, що викликає необхідність трудоємкої заміни. Для водіїв-початківців та прекрасної статі це може бути непосильним, особливо за складних дорожніх та погодних умов. Tyre Repair Spray є засобом для швидкого та зручного ремонту і накачування проколотих шин без необхідності демонтажу колеса у дорозі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні оливи для Škoda

Популярність вживаних авто Škoda наздоганяє та подекуди випереджає продажі нових, виробництво яких розташоване на заході України. Під брендом Opet компанія «Фукс Мастила Україна» пропонує невичерпний перелік мастильних матеріалів для автомобілів Škoda.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні оливи для моделей Toyota

Вподобання автолюбителів України змінили перевагу продажів на користь Toyota, автозбиральні конвеєри якої розташовані найближче від нас - в Туреччині. На спільному підприємстві Opet Fuchs, цієї країни, також випускаються високоякісні мастильні матеріали та технічні рідини, що постачаються для багатьох виробників техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

2-тактні оливи від Opet

Серед широкого асортименту продукції Opet доступні моторні оливи для 2-тактних бензинових двигунів різноманітної техніки, зокрема і мотоциклетної. Для дорожніх транспортних засобів спеціально розроблена та доступна олива Fullmoto SPR 2T виробництва спільного підприємства Opet Fuchs.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК

Маєте вантажівку Ford Truck у своєму парку техніки? Тоді ця пропозиція точно для вас! ✔

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Профілактика та «лікування для дизеля».

З настанням холодної пори року та погіршенням якості дизельного палива (ДП) підвищується ризик утворення конденсату у великій кількості в паливному баку та передчасного виходу двигуна з ладу, що працює за циклом Дізеля.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи opet на відстані декількох кліків!

Широкий асортимент змащувальних матеріалів opet для різного роду транспорту спеціально розроблений для задоволення високих вимог та виконання конкретних завдань, які висуваються залежно від типу транспортного засобу, двигуна, призначення і режиму його роботи.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зустрічайте нову оливу для сучасних німецьких авто

Компанія «Фукс Мастила Україна» рада анонсувати розширення асортименту Opet новою моторною оливою класу Long Life.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Ера малов’язких олив 0W - ….

Глобальні тенденції щодо мінімізації споживання палива та зменшення викидів автомобілями напряму впливають на підвищення енергоефективності шляхом використання мастильних матеріалів з низькими показниками в’язкості. У асортименті моторних олив Opet представлено широкий перелік мастильних матеріалів з надзвичайними показниками плинності, що призначені для широкого кола бензинових та дизельних двигунів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Олива для «ГІБРИДІВ» вже в Україні!

Opet надає високотехнологічну оливу для двигунів сучасних автомобілів. Моторна олива Fulltech 0W-16 виробництва «Opet Fuchs» призначена у першу чергу для мащення ДВЗ, що працюють у парі з електромотором. При цьому відповідність останній специфікації API SP дозволяє використання у ряді двигунів японських автомобілів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

У новий мото сезон − з новою оливою!

Мототехніка є дуже поширеною у Туреччині, де на спільному підприємстві Opet Fuchs виробляють відповідні оливи, що здобувають усе більшу популярність в Україні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості оливи для дизелів Renault

Впродовж більше 11 років специфікація RN 0720 була єдиною рекомендованою для дизельних двигунів автомобілів Renault з сажовими фільтрами (DPF). Зміна рекомендацій Renault похитнула усталені традиції вибору мастильних матеріалів, що співпало з презентацією в Україні схваленої моторної оливи Fullmax RN 5W-30.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для сучасних вантажівок FORD TRUCKS

Вантажні автомобілі відіграють дуже важливу роль в житті людей. Збільшується їхня кількість, розширюється функціональність, застосовуються нові технології. Їх можна зустріти на будівництві доріг, на службі сільськогосподарських та комунальних підприємств, рятувальників або за перевезенням багатотонних причепів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Запорука вантажних перевезень.

Наявність широкого переліку схвалень багатьох виробників вантажних автомобілів дозволяє використовувати оливи Opet у мультибрендових автопарках. Додатковим підтвердженням якості продуктів є статус бренду як пріоритетного постачальника на конвеєрах Ford Trucks.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Сезон подарунків 🎁 2023 від Opet розпочато!

Пропозиція для автомагазинів, СТО та підприємств з власним парком техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Кожен 4-й автомобіль в Україні оснащено ГБО. Які моторні оливи слід використовувати?

Для працюючих на газі двигунів автомобілів необхідні спеціальні оливи. Будучи експертом паливного бізнесу, Opet розробляє також найнеобхідніші мастильні матеріали та пропонує ресурсоощадні оливи з індексом LPG, які призначені для захисту працюючих на газі двигунів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Легке та швидке очищення деталей комерційної техніки.

Чистота та прецизійність є одними із запорук успіху при виконанні кваліфікованих робіт з сервісного обслуговування та ремонту комерційної техніки. Новий високоефективний очисник під назвою ROM Brake and Clutch Cleaner дозволяє практично миттєво усувати забруднення та виконувати належний демонтаж, розбирання і встановлення деталей та вузлів вантажних автомобілів, аграрної і будівельної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Які оливи Opet найпопулярніші? Відповідає національний дистриб’ютор.

Бренд мастильних матеріалів OPET присутній на українському ринку післяпродажного обслуговування авто з 2018 року. Чотири роки – невеликий проміжок часу, але цього було достатньо, аби OPET посів провідні позиції в нашій країні. Компанія АвтоНова-Д – офіційний дистриб`ютор мастильних матеріалів OPET, поділилася підсумками продажу продукції цього бренду у 2022 році.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Проста та ефективна очистка інжектора

Рідкі палива, якими є бензини, схильні до утворення відкладень, особливо у високопродуктивних сучасних паливних системах, що працюють за високих тисків. Очисник інжектора від ROM – Injector Cleaner – призначений як для індивідуального, так і професійного очищення бензинових паливних систем.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Мастильні матеріали для позашляхової будівельної техніки

Співпраця та рекомендації Opet від галузевих експертів будівельного бізнесу, таких як Onur, Crane Ukraine, Спецмаш, АВТЕК, Техно Буд Центр та ін., підкреслює виняткову якість та довіру продукції. Більше того, Opet є конвеєрним постачальником для першого заповнення техніки Case та New Holland Construction у Туреччині.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для дорожньо-будівельної техніки

Спеціальний сегмент мастильних матеріалів Opet призначений для задоволення найвибагливіших підприємств дорожньо-будівельної галузі. Експертні представники Opet та працівники заводу Opet Fuchs завжди готові до співпраці.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Технічний супровід - невід’ємний інструмент справжніх спеціалістів у сфері змащувальних матеріалів.

Opet надає безкоштовний сервіс професійної діагностики Fullcheck LAB. Послуга дозволяє визначати на постійній основі не лише стан вузлів різноманітної техніки, а й відслідковувати залишковий ресурс мастильних матеріалів та технічних рідин та отримувати додаткові переваги

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Бестселери комерційних олив

Найбільшої популярності серед моторних олив Opet для комерційної техніки набули продукти з двох лінійок мастильних матеріалів. В цілому асортимент Fullpro та Fullmaster розроблено для забезпечення різноманітних вимог комерційної техніки усіх поколінь.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для агропромислового комплексу від Opet та «СЕЛМ АГРО».

Компанія «СЕЛМ АГРО» — національний дистриб'ютор запасних частин до сільгосптехніки та всеукраїнський дистриб'ютор бренду Opet в агропромисловому комплексі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для логістичних компаній від Opet та «Автокомпоненти АВТЕК»

Бренд мастильних матеріалів OPET та офіційний дистриб’ютор на території України компанія ТОВ «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» пропонують співпрацю з постачання мастильних матеріалів та технічних рідин до вантажних автомобілів, тракторів, спеціальної  техніки та будівельного обладнання. Компанія «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» працює у всіх сегментах ринку з підприємствами приватної, державної та комунальної власності.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»

Бренд змащувальних матеріалів Opet та офіційний дистриб’ютор «АВТОНОВА-Д» пропонують професійне рішення для СТО що обслуговують легкові автомобілі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи конвеєрної заливки для АГРО техніки.

Будучи постачальником мастильних матеріалів та технічних рідин для першого заповнення техніки Case та New Holland в Туреччині, продукти Opet представлені в Україні для сервісного обслуговування аграрної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зустрічайте нову, зручну та вигідну для СТО, упаковку моторних олив.

Компанія «Фукс Мастила Україна» розширює асортимент бестселерів Opet популярним серед автосервісів фасуванням 60 літрів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Найбільш популярні гідравлічні оливи

Серед різноманіття олив для гідросистем Opet пропонує найбільш затребувані гідравлічні оливи у двох експлуатаційних класах та широкому діапазоні в’язкостей, які задовольняють вимоги більшості автомобільної, кар’єрно-будівельної, аграрної техніки та різноманітного промислового обладнання.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Новинка ТМ ROM – ефективний очисник для повсякденної роботи СТО та автомайстерень.

Асортимент високоякісних продуктів виробництва Opet Fuchs доповнює професійний очисник металевих поверхонь ROM Brake and Clutch Cleaner для спеціалізованих сервісів та ремонтних майстерень.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ