ПРО НАС

Підготовка паливної системи до зими

Підготовка паливної системи до зими

Зі зниженням середньодобової температури оточуючого середовища відбувається ріст інтенсивності утворення конденсату у баку автомобіля, що підвищує ризик виходу з ладу паливної апаратури та дороговартісних ремонтів за використання пального поганої якості.

Практична відсутність спиртовмісних палив на АЗС України та стоянка автомобіля без повного запасу бензину або дизпалива сприяють накопиченню вологи у бакові. Комплексні очисники ROM виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. призначені для видалення вологи, вуглецевих і смолистих відкладень з паливної системи та є простими у застосуванні. Заливання одного флакону паливної присадки Gasoline Treatment або Diesel Treatment у бак бензинового або дизельного автомобіля відповідно є особливо доцільним перед плановим технічним обслуговуванням.

Додавання багатофункціональної присадки Gasoline Treatment дозволяє запобігти корозійним процесам та утворенню різноманітних відкладень у паливній системі бензинового двигуна та подовжити термін служби. Заливання одного флакону Gasoline Treatment 200 мл у бак перед заправкою 40-60 літрів бензину покращує процеси згоряння та характеристики двигуна. Підтримує паливну систему та двигун у чистоті на основі регулярного використання з інтервалом 5000 км пробігу.

Флакони паливних присадок ROM оснащені зручною лійкою для заливки у бак. Спеціально для автомобілів, що працюють за циклом Дізеля, призначена добавка червоного кольору Diesel Treatment. Ця присадка запобігає утворенню стійких водних емульсій, протидіє корозійному зношуванню паливної апаратури та двигуна, протистоїть закоксовуванню і підтримує форсунки у чистоті.

Варто зауважити, що автовиробники також рекомендують періодично використовувати присадки до палива, зокрема VW Group регламентує додавати паливні присадки у бак автомобіля при кожному техобслуговуванні.

Для професійного очищення бензинових та дизельних форсунок розроблені очисники Injector Cleaner та Diesel Injector Cleaner відповідно. Добавка світло-зеленого забарвлення ROM Injector Cleaner призначена для змішування з бензином у розрахунку 200 мл на 750 мл палива для стендової очистки комплекту 4-х форсунок. Для стендового очищення дизельних форсунок рекомендованим до застосування є Diesel Injector Cleaner у аналогічній пропорції.

Додатковою опцією контролю належної роботи моторної оливи Opet за використання паливних присадок може стати аналіз професійної діагностики Fullcheck LAB.

Обирайте необхідні додатки з серії автохімії ROM для дизельних та бензинових автомобілів на buy.opet.ua та підтримуйте паливну систему у чистоті.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН