ПРО НАС

Проста та ефективна очистка інжектора

Проста та ефективна очистка інжектора

Рідкі палива, якими є бензини, схильні до утворення відкладень, особливо у високопродуктивних сучасних паливних системах, що працюють за високих тисків. Очисник інжектора від ROM – Injector Cleaner – призначений як для індивідуального, так і професійного очищення бензинових паливних систем.

При додаванні у бак 50 літрів 1 флакона Injector Cleaner (200 мл) перед заправкою бензину в подальшому за роботи двигуна очисник видаляє забруднення у паливній системі, особливо ефективно у механічних та електричних форсунках двигунів з впорскуванням у циліндри, а також колектор (моно інжекторах). Injector Cleaner також призначено для використання спеціалізованими сервісами з обслуговування паливної апаратури у стендах очистки систем інжектора: для 4-х форсунок достатньо приготування суміші 1 флакона (200 мл) з 750 мл бензину.

Завдяки посиленим миючим властивостям очисник інжектора ROM Injector Cleaner ефективно очищує форсунки з одним та декількома отворами і багаторазовими системами впорскування, попереджує утворення відкладень, забезпечує підтримання паливної системи та двигуна у чистоті і стабільної роботи. Дотримуйтеся рекомендацій щодо застосування продукту.

Дізнатися детальніше про товар можна у п представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

 

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН