ПРО НАС

КЛЮЧОВІ ЦІННОСТІ

ДОВІРА

Взаємна довіра є головною складовою частиною нашої співпраці в межах організації та з нашими клієнтами, постачальниками та інвесторами. Працюючи на основі взаємної довіри, разом з нашими клієнтами ми розробляємо конкретні рішення. Співробітництво з нашими діловими партнерами базується на довірчих відносинах з метою забезпечення продуктивності та якості продукції, а також надійності доставки. Співпраця між нашими співробітниками відзначається прозорістю, справедливістю, а також взаємною довірою та повагою. Ми відкриті до спілкування з нашими інвесторами.

СТВОРЕННЯ ЦІННОСТІ

Ми поставляємо передові технології та відмінний сервіс нашим клієнтам 

Ми пропонуємо нашим клієнтам продукцію, яка є технічно орієнтованою на майбутнє та створює додаткову вартість. Науково-технічний прогрес відображає виклик та цільовий орієнтир для розвитку наших продуктів. Наші клієнти цінують нас в якості партнерів в галузі досліджень та розробок. Наші віддані своїй справі співробітники надають компетентні поради та підтримку, а також проводять аналіз спеціальних процесів клієнтів з метою отримання оптимального рішення. Технічна продуктивність та надійність нашої продукції супроводжується найвищим рівнем обслуговування.

Ми визначаємо та створюємо додану вартість  Opet 

Також ми створюємо прибуткове зростання, використовуючи можливості та управляючи ризиками. Наші процеси – ефективні. Ми створюємо цінність для наших клієнтів, працівників та акціонерів. Наші співробітники рівною мірою отримують вигоди від цієї доданої вартості. 

Ми забезпечуємо простір для інновацій та відкриттів 

Ми створюємо простір для провадження нових підходів та підтримки нетрадиційних ідейних рішень. Досліджувати та знаходити нові підходи до вирішення проблем – наше найбільше захоплення. Ми надаємо нашим співробітникам у галузі досліджень і розробок можливості для впровадження нетрадиційних рішень. Ми генеруємо технологічний прогрес спираючись на наші знання та досвід компанії, що функціонує на глобальному рівні. 

Дух підприємництва – основа нашої корпоративної культури 

Ми формуємо підприємницький дух, концентруючись на важливих моментах та приймаючи рішення швидко та послідовно. Ми знаємо наших клієнтів та наші ринки. Ми постійно модернізуємо процеси та ніколи не будемо задоволені своєю роботою, якщо не виконаємо її на найвищому рівні.

Ми уповноважуємо наших працівників нести відповідальність 

Ми делегуємо відповідальність нашим працівникам та встановлюємо прозорі цілі, які будуть їх мотивувати. Окрім цього ми цінуємо особисті та професійні якості. Ми залучаємо працівників до процесів прийняття рішень, цікавимося їхньою думкою та прислухаємося до них. Наша діяльність базується на принципах чесності, відповідальності та прозорості. Ми перетворюємо успіх у вимірювану форму.

ПОВАГА

Ми визнаємо нашу відповідальність перед партнерами, суспільством та навколишнім середовищем 

Ми несемо відповідальність перед компанією, співробітниками та навколишнім середовищем. Також ми повністю усвідомлюємо нашу соціальну відповідальність. Ми дбайливо використовуємо довірені нам ресурси. Виробляючи стійкі та стабільні продукти і послуги, ми робимо позитивний внесок у збереження навколишнього середовища.

Ми проявляємо та сприяємо обізнаності 

Наше співпраця базується на принципах поваги та довіри один до одного. Ми не проявляємо дискримінацію в жодному вигляді. Ми поважаємо права та цінності кожного. Ми проявляємо визнання та подяку за продуктивну роботу нашим працівникам та партнерам. Ми шануємо релігії та культури всіх регіонів і країн.

Ми поводимося справедливо з усіма нашими партнерами та працівниками 

Ми поводимося чесно та справедливо з нашими працівниками та партнерами. Ми не переслідуємо особисті інтереси. Ми ведемо свою діяльність в інтересах наших клієнтів працівників та акціонерів. Ми вимагаємо від інших тільки те, що ми готові виконати самі.

Ми підтримуємо неупереджену відкриту культуру дискусії 

Ми завжди підтримуємо відкриту дискусію та прагнемо, щоб найкраща ідея перемогла. Наші комунікації відкриті, прозорі та фактичні. Ми шануємо та підтримуємо ідеї та аргументи незалежно від рівня ієрархії. Ми визнаємо зміни як природню і незмінну частину нашого успіху.

НАДІЙНІСТЬ 

Ми висловлюємо наші думки словами і втілюємо сказане 

Ми являємося взірцевим прикладом і діємо у відповідності з цінностями нашої компанії. Ми проявляємо відданість та пристрасть до своєї професійної сфери. Ми подаємо приклад, демонструючи мотивацію, відданість та відмінну роботу.

Ми прагнемо до технологічного лідерства 

Ми намагаємося підтримувати нашу основну діяльність в рамках технологічного лідерства. Ми займаємося розробкою, виробництвом та реалізацією технічної продукції. Ми намагаємося створити умови для того, щоб орієнтовані на майбутнє продукти підвищували додану вартість для наших клієнтів, а також забезпечували заощадження електроенергії та захист навколишнього середовища.

Ми прагнемо зберегти стабільність нашої продуктивності 

Ми пишаємося нашою історією успіху, яка заснована на продуктивності, інноваційній продукції та бездоганному обслуговуванні. Наші працівники володіють необхідною мотивацією для продовження цієї історії успіху.

ЦІЛІСНІСТЬ 

Ми віримо в етичні цінності та дотримуємося своїх правил та норм ведення бізнесу 

Ми беззаперечно поважаємо та дотримуємося законів та правил країн, з якими співпрацюємо. Ми поважаємо їхні звичаї та традиції. Ми не допускаємо дискримінації в питаннях релігії, статі, раси або інших особистих характеристик. Наш кодекс корпоративної етики є орієнтиром для наших дій та рішень. Ми твердо віримо, що досягти успіху можливо лише тоді, коли наші слова та цінності співпадають з нашими діями.