ДИСТРИБУЦІЯ


Бренд Opet представлений на всій території України через розвинену дистриб’юторську мережу. Дистриб’ютори забезпечують продукцією Opet кінцевих споживачів, станції технічного обслуговування, автозаправні станції, промислові, автотранспортні та сільськогосподарські підприємства тощо. Дистриб’ютори відповідають за продаж та локальний маркетинг продукції та послуг від ТМ Opet. В свою чергу компанія Opet відповідає за всі види глобальної маркетингової діяльності, промо акції, тренінги \ навчання, програми лояльності, цінову політику, позиціонування бренду тощо.

Широка мережа дистриб'юторів Opet в Україні дозволяє отримувати найкраще розуміння ринку, прогнозувати тенденції та вживати необхідних заходів. Завдяки регіональним представникам-партнерам створюються унікальні можливості реалізації бізнес-моделі з урахуванням локальних потреб, що становлять кістяк у формуванні довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами.

Керування дистриб’юторською мережею здійснюється на рівні територіальних менеджерів Opet. Індивідуальні навчальні програми, тренінги з продажів, мотиваційні програми проводяться для команд менеджерів з продажу дистриб’юторів з метою підвищення їх рівня знань, професіоналізму та підтримання їхньої мотивації.

Якщо вас цікавить дистрибуція бренду Opet, прохання зв'язатися стосовно співпраці з керівником відділу Opet шляхом написання листа на даний e-mail: maksym.romashyn@fuchs.com

Будемо раді діалогу!

Ми завжди відкриті для обговорення взаємовигідних рішень за для розвитку спільного бізнесу!