ПРО НАС

Технічний супровід - невід’ємний інструмент справжніх спеціалістів у сфері змащувальних матеріалів.

Технічний супровід - невід’ємний інструмент справжніх спеціалістів у сфері змащувальних матеріалів.

Opet надає безкоштовний сервіс професійної діагностики Fullcheck LAB. Послуга дозволяє визначати на постійній основі не лише стан вузлів різноманітної техніки, а й відслідковувати залишковий ресурс мастильних матеріалів та технічних рідин та отримувати додаткові переваги.

На новому заводі Opet Fuchs створено сучасну лабораторію, яка оснащена новітнім високоавтоматизованим обладнанням, керується провідними спеціалістами та є сертифікованою за сучасними нормами метрології та менеджменту, наприклад TS EN ISO/IEC 17025:2017, ISO 9001:2015 та іншими. У цілому лабораторія здатна виконувати більше 180 різних тестів, а також у щорічному порядку здійснює калібрування еталонних зразків ASTM BENCHMARK WORKS. Акредитований лабораторний комплекс Fullcheck LAB здійснює не лише контроль якості на усіх етапах виробництва, починаючи з надходження сировини і аж до надання сертифікатів якості на кожну окрему партію, а й проводить аналіз зразків перебуваючих у роботі олив відповідно до вимог міжнародних стандартів та методик. Загальна кількість виконуваних лабораторних тестів становить більше 300 тисяч у рік.

Fullcheck LAB – це більше, ніж просто аналіз оливи, це інструмент комплексної діагностики без необхідності розбирання чи демонтажу, який дозволяє завчасно виявляти неналежне функціонування окремих систем, наприклад паливної, охолодження у двигуні, та застосовувати превентивні заходи і регулювання для запобігання дороговартісних несправностей. Fullcheck LAB дозволяє проводити комплексний аналіз оливи та оцінювати залишковий ресурс вузлів і агрегатів, прогнозувати майбутнє планове обслуговування, ґрунтуючись на аналізі зразка рідини, що є практично ідентичним аналізу крові.

Встановлення оптимальних міжсервісних інтервалів обслуговування техніки за допомогою Fullcheck LAB надає максимальну вигоду від використання продуктів Opet, що навіть у короткостроковій перспективі приносить суттєві фінансові вигоди. Разом з буденним моніторингом стану олив задля своєчасної заміни і попередження поломок, Fullcheck LAB дозволяє також проводити випробування з метою розширення інтервалів міжсервісного обслуговування у допустимих виробником межах та з урахуванням поточних умов експлуатації. Це дозволяє рідше замінювати оливи та фільтри, залучати обслуговуючий персонал, мінімізувати простої техніки та загальні витрати. Разом з цим забезпечується підтримання активів на належному технічному рівні, встановлення оптимального балансу виробничого процесу.

Таким чином завдяки використанню сервісу Fullcheck LAB питома вартість мастильних матеріалів стає мінімальною, а також скорочується собівартість утримання техніки, що є особливо суттєвим у великих автопарках перевізників та підприємствах видобувної, будівельної , с\г та комунальних галузей. Дізнавайтеся подробиці програми Fullcheck LAB та отримуйте вигідні пропозиції у мережі представників Opet в Україні.

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН