ПРО НАС

Універсальна олива для автопарків

Універсальна олива для автопарків

З метою виключення помилок та підвищення зручності сервісного обслуговування комерційних транспортних засобів на підприємствах перевізників у асортименті Opet представлена моторна олива універсального застосування.

Серед широкого переліку високоякісних мастильних матеріалів лінійка продуктів Fullpro HT виступає серією флагманських моторних олив для двигунів сучасної автомобільної та спеціальної техніки. В асортименті PROфесійних олив, що забезпечують найвищий рівень захисту новітніх високофорсованих двигунів, Opet випускає цілком синтетичну моторну оливу найширшого застосування ‒ Fullpro HT LSPS 10W-40.

Створена на основі виключно синтетичної ретельно відібраної базової оливи і передового пакету легувальних додатків, симбіоз яких надає високий рівень захисту як оснащеним турбонагнітанням потужним дизельним двигунам, так і сучасним системам очищення викидних газів (ВГ). Використання технології Low SAPS підтримує деталі двигуна у чистоті, запобігає утворенню відкладень та надійно захищає пари тертя сучасних прецизійних двигунів і при цьому забезпечує сумісність оливи Fullpro HT LSPS 10W-40 з комбінованими системами обробки ВГ, такими як CRT (Continuously regenerating trap), DOC (Diesel oxidation catalytic converter), SCRT, каталітичних конвертерів з фільтрами часток (PM cat. converter) та рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) і селективного каталітичного відновлення (SCR).

Загалом моторна олива Opet Fullpro HT LSPS 10W-40 підходить для комерційних автомобілів зі стандартами емісії до Euro-5 включно, замінюючи попередні Euro IV, Euro III та ін. Наявність схвалень провідних автовиробників (MAN M 3477, MB-Approval 228.51, RLD-2, VDS-3 і т.п.) підкреслює високі експлуатаційні характеристики оливи та впевненість водіїв, навіть за важких умов роботи. Стабільний рівень преміум якості продуктів Opet постійно контролює передова лабораторія на новітніх виробничих потужностях заводу Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş.

Завдяки виконанню вимог галузевих специфікацій ACEA E6/E7/E9 та JASO DH-2 значно розширюється застосування моторної оливи Fullpro HT LSPS 10W-40 щодо європейських та азіатських виробників комерційних автомобілів з дизельними двигунами. Додатково сертифікованим є рівень продуктивності CI-4 згідно американської класифікації API, що демонструє виняткову стійкість та надзвичайну протидію цього мастильного матеріалу суворим умовам експлуатації при роботі дизельного двигуна на паливі з високим вмістом сірки, що особливо актуально для активних систем EGR.

Одна з ключових особливостей цілком синтетичної моторної оливи Opet Fullpro HT LSPS 10W-40 для автомобільних парків, особливо мультибрендових – можливість максимальної уніфікації. Окрім основної рекомендації для більшості комерційних транспортних засобів європейських автовиробників, таких як DAF, MAN, MB, Volvo та ін. брендів вантажівок і автобусів, мастильний матеріал Fullpro HT LSPS 10W-40 є також правильним та вигідним вибором для легких транспортних засобів, наприклад Mercedes-Benz Sprinter, Vito і т.п.

Практичними підтвердженнями ефективності та надійності є приклади використання моторної оливи Opet Fullpro HT LSPS 10W-40 на ряді підприємств в Україні, як за звичних міжсервісних інтервалів, так і при досягненні умовно стандартних (не подовжених) значень пробігу у 75 000 км (DAF XF 105.460, 2011р.в., 40 тон!). Надання супровідного сервісу Fullcheck дозволяє контролювати та підтверджувати високі ресурсні та уніфіковані характеристики Fullpro HT LSPS 10W-40 для максимальної упевненості та вигоди. Додатково Opet створює за необхідності індивідуальні карти мащення під кожен парк техніки, що використовує продукти бренду.

Результатом регулярної експлуатації парків автомобілів на моторній оливі Fullpro HT LSPS 10W-40 є мінімізація простоїв та скорочення операційних витрат і підвищення ефективності не лише великого бізнесу, а і приватних перевізників.

Обирайте належні мастильні матеріали та сервісні продукти на Marketplace buy.opet.ua

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН