ПРО НАС

Нова моторна олива в асортименті Opet для комерційного транспорту

Нова моторна олива в асортименті Opet для комерційного транспорту

Флагманська лінійка моторних олив Opet для вантажних авто поповнюється новою високопродуктивною оливою, що розроблена спеціально для вантажівок скандинавського автовиробника.

Новий мастильний матеріал SAE 10W-40 доповнить серію високотехнологічних моторних олив Opet для комерційної техніки, що об’єднує продукти у класах в’язкості від 5W-20 до 15W-40. За своїм вдосконаленим фізико-хімічними характеристиками та спеціально підібраними складовим нова олива Opet Fullpro HT LD-3 10W-40 володіє великим ресурсом для тривалих міжсервісних інтервалів, навіть за важких умов експлуатації комерційної техніки.

В основі виконання вимог оливою Fullpro HT LD-3 10W-40 специфікації Scania LDF-3 покладені базові характеристики згідно ACEA E4, що перевершують клас E7. Вагомими іншими рівнями продуктивності нової оливи Opet Fullpro HT LD-3 10W-40 також є DAF - Extended Drain, Deutz DQC IV-18, DTFR 15B120 (відома раніше як MB 228.5) та інші. Дізнатися більше про характеристики, специфікації та застосування можна у відповідній картці товару Fullpro HT LD-3 10W-40, де також приведено варіанти фасувань та артикули.

Долучайтеся до спільнот Opet у Facebook і Viber #driveOPETly та слідкуйте за важливими анонсами і дізнавайтеся більше.

Обирайте належні мастильні матеріали та сервісні продукти на Marketplace buy.opet.ua

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН