ПРО НАС

Opetні оливи для Mitsubishi

Opetні оливи для Mitsubishi

Згідно офіційної статистики, автомобілі бренду Mitsubishi є одними з найбільш популярних в Україні серед продажів нових авто. Офіційне представництво «Фукс Мастила Україна» пропонує моторні оливи Opet преміум якості для усіх потреб автомобілів Mitsubishi.

Найбільш популярною у асортименті високопродуктивних мастильних матеріалів для легкових автомобілів та затребуваною серед сучасних моделей Mitsubishi є цілком синтетична моторна олива Fulltech 5W-30. На відміну від частково синтетичного «оригіналу» володіє покращеними в’язкісно-температурними характеристиками та стабільністю властивостей, що забезпечує посилений захист новітніх бензинових та дизельних двигунів за усіх умов та інтервалів експлуатації.

Спеціально для останнього покоління легкових автомобілів з бензиновими двигунами, які розраховані на використання малов’язких мастильних матеріалів, інженерами Opet Fuchs було розроблено енергозберігаючу оливу Fulltech 0W-20. Виконуючи вимоги специфікацій API SN, ILSAC GF-5 та ін., олива Opet задовольняє вимоги не лише атмосферних, а і оснащених турбонагнітанням двигунів легкових автомобілів та виступає альтернативою Mitsubishi ENGINE OIL 0W-20 (MZ320724).

Для старшого парку автомобілів Mitsubishi у асортименті Opet доступна ліцензована моторна олива Fullmax 5W40 та Fullmax 10W40 і Fullmax Diesel 10W40 у різних зручних фасуваннях. Ексклюзивна пропозиція від Opet по спеціалізованим моторним оливам серії LPG є особливо актуальною для власників переобладнаних для роботи на газі автомобілів Mitsubishi.

Задля комплексного технічного обслуговування у асортименті Opet доступні трансмісійні оливи: ATF DX VI у якості альтернативи Mitsubishi ATF-MA 1, ATF MV виступає аналогом Mitsubishi Dia Queen ATF-J2, Fullgear HYP EP 75W-80 замінює Mitsubishi Multi Gear oil ECO, ATF CVT призначена для варіаторних КПП. Також у партнерів Opet можна придбати гальмівну рідину та засоби по догляду за автомобілем ROM.

Переходьте у відповідну категорію на buy.opet.uaта обирайте необхідні продукти для свого Mitsubishi.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН