ПРО НАС

Спец оливи для Спец техніки

Спец оливи для Спец техніки

Компанія «Фукс Мастила Україна» пропонує універсальні мастильні матеріали виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. для позашляхової техніки. Оливи Opet серії Fullgear перевірені часом та практичним використанням такими компаніями як НФМ Агро, Полетехніка, Спектр Агро, Onur, Crane Ukraine, Автек та багатьма іншими задля повного задоволення потреб у якісному технічному обслуговуванні спецтехніки.

Уніфікація використання мастильних матеріалів при обслуговуванні є дуже важливою для зручності роботи та виключення помилок підприємств будівельно-видобувної галузі. Спеціалізовані універсальні оливи Fullgear FD 10W-30 та Fullgear CT дозволяють виконувати належний сервіс трансмісій та приводів робочих інструментів екскаваторів, навантажувачів, самоскидів, бульдозерів та різноманітної техніки усіх поколінь.

Універсальна олива Fullgear FD 10W‑30 розроблена спеціально для механічних та автоматизованих трансмісій, головних (FD − Final Drive) і планетарних кінцевих передач (GL-4), гідравлічних систем спецтехніки у якості загального продукту широкого охоплення. Також призначена для використання у потужних передачах відбору потужності, вологих і багатодискових гальм, у тому числі оливозаповнених, та гідростатичних систем. При цьому Fullgear FD 10W‑30 забезпечує надійний захист та роботу відповідних деталей і механізмів дорожньо-будівельної та кар’єрної техніки за важких умов експлуатації.

Лінійка трансмісійних олив Fullgear CT представлена у класах 10W, 30 та 50 (за SAE J300) для широкого застосування у різноманітних системах спецтехніки, що потребують поміж іншого особливих фрикційних характеристик мастильного матеріалу та подекуди деемульгуючих властивостей. Сезонні оливи Fullgear CT призначені для багатьох марок техніки на кшталт JCB, Caterpillar, Komatsu, Hitachi та Volvo, у яких функціонують силові трансмісії типу Powershıft і гідравлічні системи з вимогами до мастильних матеріалів на рівні специфікацій CAT TO-4, Komatsu KES 07.868.1, ZF TE-ML 03C і т.п.

Максимальну ефективність використання універсальних олив Opet Fullgear у складних умовах роботи позашляхової і будівельної техніки забезпечує безкоштовний сервіс Fullcheck. Контроль рівня забруднення, пилу, присутність вологи та підходи комплексної діагностики у рамках дослідження зразків олив Fullcheck дозволяє збільшити ресурс дороговартісних трансмісій спецтехніки та створює усі умови виконання сервісного обслуговування найвищого рівня.

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

Для власних потреб замовляйте ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН