ПРО НАС

Оптимальний вибір оливи для KIA

Оптимальний вибір оливи для KIA

У корейського автобренду Kia відсутні власні допуски на моторні оливи, що могло стати однією із причин відносно нещодавньої появи оригінальних олив KIA. Технічні вимоги бензинових та дизельних двигунів автомобілів Kia до олив потребують офіційних затверджень API та відповідності категоріям ACEA. Додатково Opet пропонує спеціалізовані продукти.

Офіційне представництво ТОВ «Фукс Мастила Україна» імпортує моторні оливи Opet ліцензовані за API, для яких також гарантована відповідність вимогам категорій ACEA, що контролюється останньою. Окрім широкого переліку аналогів Opet для KIA, підприємство Opet Fuchs випускає адаптовані для особливих умов роботи мастильні матеріали, зокрема оливи для працюючих на газі двигунів.

Синтетична моторна олива Fullmax 5W30 володіє енергозберігаючими характеристиками та рекомендована для бензинових двигунів Kia сімейств Gamma, у т.ч. T-GDI, атмосферних 1.4 і турбованих Kappa та Theta. Олива Fullmax 5W30 замінює KIA Original Oil A5/B5 5W-30. Флагманський мастильний матеріал Fulltech 5W30 призначений для дизельних двигунів автомобілів, оснащених сажовими фільтрами DPF, і виступає аналогом KIA Original Oil 5W30 C3. Унікальні фасування Fulltech 5W30, окрім 1 та 5л, у каністрі 7 літрів створюють вигідні пропозиції для власників автомобілів Kia Sorento 2.0, 2.2л, Sportage 2.0 та інших.

Посилену товщину оливної плівки для форсованих двигунів Kia та автомобілів з пробігом забезпечують оливи категорій ACEA A3 − Fullmax 5W40 та 10W40 – API SN і SL відповідно. Для специфічної експлуатації мастильного матеріалу у газовому двигуні спеціально посиленими характеристиками володіють оливи Fulllife LPG 5W-30, Fullmax LPG 5W-40 і 10W-40, рекомендовані для Kia Optima, K5, Magentis.

Підібрати необхідні мастильні матеріали та сервісні рідини для автомобілів Kia завжди можна за допомогою сервісу Fullmatch та консультацій з представниками Opet. Також на сайті та у роздрібній мережі доступні спеціальні засоби ROM по догляду за автомобілем.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для СТО, Автомагазинів чи власного парку техніки.

Для особистих потреб замовляйте ТУТ

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН