ПРО НАС

Як зменшити споживання моторної оливи у авто з великим пробігом?

Як зменшити споживання моторної оливи у авто з великим пробігом?

Проблема надмірної витрати оливи прогресує у старих та зношених двигунах. Необхідність постійної перевірки рівня оливи у двигуні створює великі ризики. Економайзер ROM покращує індекс в'язкості (ІВ) моторної оливи та мінімізує витрати.

У автомобілях та транспортних засобах з великим пробігом перевитрата моторної оливи є поширеним явищем. При цьому спостерігається насичення мастильного матеріалу паливом, що розріджує саму оливу та ще більше прискорює її витрату. Завдяки високоякісним легувальним додаткам у складі Economizer (економайзер) ТМ ROM за належного використання зменшується надмірне споживанню мастильного матеріалу бензиновими та дизельними двигунами.

При додаванні 1 флакону ТМ ROM Economizer у систему мащення ємністю до 6 літрів за прогрітого двигуна створюються необхідні умови для зменшення димності відпрацьованих газів, спричиненої надлишковим споживанням оливи, відновлення компресії та покращення продуктивності двигуна.

У результаті ROM Economizer поліпшує ІВ моторної оливи, зменшує шумність та зношування бензинових і дизельних двигунів завдяки формуванню стійкого шару плівки мащення у циліндро-поршневій групі. Необхідно дотримуватися інструкцій з використання.

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації. Докладніше про всю лінійку ТМ ROM за посиланням

Для власних потреб замовляйте ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН