ПРО НАС

П’ятірка популярних олив 5W-30

П’ятірка популярних олив 5W-30

Cеред асортименту мастильних матеріалів Opet для легкомоторних авто є найбільш затребуваними 5 моторних олив у класі в’язкості 5W-30. Чим вони відрізняються та якими є особливості застосування? – розглянемо детальніше специфіку найпопулярніших цілком синтетичних олив.


Представником флагманської лінійки моторних олив є Fulltech 5W-30 зі стандартним значенням високотемпературної в’язкості (HTHS > 3,5 cCt), який призначено для легкових автомобілів німецького автопрому згідно BMW LL-04, MB-Approval 229.51, Porsche C30, VW 504 00 / 507 00. Передова олива Fulltech 5W-30 забезпечує подовжені міжзмінні інтервали обслуговування бензинових та дизельних двигунів і доступна у додаткових фасуваннях 7 та 60 літрів, що створює вигідні пропозиції для власників потужних та навіть легких комерційних автомобілів, напр. Mercedes Sprinter, VW Crafter, Transporter та ін.

Високоефективною моторною оливою є також повністю синтетична Fullmax 5W-30 з енергозберігаючими властивостями (FE > 2.5%) та повнозольним пакетом легувальних додатків. Покращені характеристики паливної економічності оливи Fullmax 5W-30 та спеціальні фасування 7 і 10,5 л у поєднанні з конвеєрним заповненням автомобілів роблять цей продукт впевненим вибором автовласників Ford (WSS-M2C913-D). Також підходить для атмосферних бензинових Renault та інших марок автомобілів (у т.ч. з турбованими дизельними двигунами), для яких регламентовано використовувати оливу SAE 5W-30, API SL/CF, ACEA A5/B5.

Відповідно до особливих вимог дизельних моделей Renault та Nissan з прогресивними системами очищення зужитих газів створена олива Fullmax RN 5W-30. Згідно схвалення RN 0720 та приналежності до категорій ACEA C4, MB 226.51, мастильний матеріал Fullmax RN 5W-30 у тарі 5 літрів рекомендовано для автомобілів Renault, Nissan, Mercedes-Benz Citan, Mazda та інших з фільтрами Diesel Particulate Filter (DPF).

Ліцензована моторна олива Fullmax LE 5W-30 демонструє в’язкість HTHS рівнозначну 3,5 сСт (мПа·с) та виконує вимоги одразу двох класів ACEA C2, C3, чим забезпечує покращену економію палива. У тандемі з оптимізованим пакетом легувальних додатків, що сприяє належній роботі та подовженню ресурсу систем обробки вихлопу, олива Fullmax LE 5W-30 забезпечує зменшення емісії відпрацьованих газів. Окрім стандартних упаковок, доступна у бочці 60 л, володіє актуальним загальним схваленням BMW Longlife-04, виконує вимоги General Motors Dexos 2, Mercedes-Benz 229.52/229.51, VW Group щодо високопродуктивного мастильного матеріалу для дизельних двигунів з насос-форсунками PD (Pump Duse) – 505 01 / 505 00.

Енергоощадні характеристики та оптимізовані каністри 5, 7 літрів і показники зольності надають моторній оливі Fulllife DPF 5W-30 популярності серед широкого парку корейських та японських автомобілів. Вигідна пропозиція на Fulllife DPF 5W-30 (ACEA C2/C3, API SN, MB 229.31 та ін.) у бочковому фасуванні 205 л створює привабливе рішення у якості уніфікованого мастильного матеріалу для СТО та автомайстерень. Призначена для дизельних та бензинових авто, які оснащені сажовим фільтром (DPF) і/або трикомпонентним каталізатором (TWC).

Обирайте необхідну популярну оливу 5W-30 для свого авто за допомогою підбору Fullmatch.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для СТО, Автомагазинів чи власного парку техніки.

Для особистих потреб замовляйте на Marketplace.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН