ПРО НАС

Зміна шифрів специфікацій Daimler Truck (Мерседес)

Зміна шифрів специфікацій Daimler Truck (Мерседес)

Daimler Truck AG здійснив перехід на нову систему позначень специфікацій оливи та технічних рідин і мастил під акронімом DTFR.

Внаслідок відокремлення Daimler Truck AG і Mercedes-Benz Group AG компанія DTAG була вимушена змінити специфікації рідин ‒ йдеться у офіційному релізі німецького автовиробника. У результаті DTAG нещодавно представив нову систему позначень специфікацій під загальною назвою DTFR (Daimler Truck Fluid Release). Також повідомляється, що остаточна міграція позначень відповідних продуктів буде здійснена до травня 2024 року.

Нові специфікації представляють собою комбінацію шифрування, що починається зі скорочення DTFR та порядкового номеру категорії продукту:

  • у діапазоні 10-28 знаходяться моторні та трансмісійні оливи, дизельне паливо, стиснутий природній газ (CNG) і водень (Н2), а також реагент типу AdBlue;
  • у пункті 29 фігурують охолоджуючі рідини (антифризи);
  • серед проміжку позначень 30-49 перебувають інші рідини автомобілів, як от гальмівні та гідравлічні рідини, мастила та різноманітні продукти.

Ділі у позначенні зазначається категорія продукту відповідним буквенним індексом від В до D, а останньою частиною шифрування виступає так званий лічильник, що починається зі 100 з кроком у 10. Нова класифікація є альтернативою попереднім усталеним маркуванням на кшталт MB 228.5, але тепер ця категорія носитиме назву DTFR 15B120.

Долучайтеся до наших спільнот у Facebook та Viber #driveOPETly щоб дізнатися більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН