ПРО НАС

ТОП-5 фактів про виробника олив Opet, про які мало хто чув

ТОП-5 фактів про виробника олив Opet, про які мало хто чув

Від спеціальних олив та варіантів фасування до великої історії та співпраці з Turkish Airlines

В асортименті АвтоНова-Д представлені зокрема, оливи та інші технічні рідини від Opet. Мало хто знає, але в історії та діяльності даного бренду є чимало цікавих фактів

Ось найвизначніші з них:

1. Спеціальна лінійка олив для авто з ГБО

Opet – один з небагатьох брендів, який розробив та вивів на ринок лінійку олив, які призначені саме для автомобілів, що працюють на газі.

Йдеться про адаптовані версії олив найбільш ходових в`язкостей – 5W40, 10W-40 та 5W30. Вони підходять як до переобладнаних на газ авто, так і машин із заводською газовою установкою: тих самих Hyundai Sonata LPI та KIA Optima / K5 LPI (LPG). Згідно з результатами випробувань, спеціальні оливи для авто з ГБО на 16% збільшують термін служби самої рідини (завдяки протидії осаду при високих температурах) та до 83% знижують знос двигуна (за рахунок покращених абсорбційних характеристик).

2. Оливи Opet використовуються як рідини першого заповнення

Оливи цієї марки поставляються не лише на ринок післяпродажного обслуговування, але й на конвеєри низки автовиробників: Case New Holland (завод Turk Traktor), Ford Truck (завод Ford Otosan), Fiat (завод Tofas), Otokar (завод Otokar) та ін.

Як приклад, саме завдяки співпраці з Fiat автовласникам стала доступна синтетична олива Fullmax TF-DM1 0W-20. Спочатку це була рідина конвеєрної заливки – зокрема, її використовують для 1,6-дизельного турбомотору MultiJet2, яким оснащається оновлений FIAT Doblo 2022 м.р. А вже через деякий час ця олива з'явилася й в aftermarket.

3. Єдиний бренд, який пропонує оливи в 7-літрових каністрах

Інколи до каністр на 4-5 літрів доводиться докуповувати ще 1 чи 2 літри оливи. Щоб уникнути таких незручностей і заразом – охопити найбільшу кількість моделей включно з комерційним транспортом, Opet запропонував оливи у спеціальних ємностях на 7 літрів.

Наразі в 7-літрових каністрах доступні такі оливи: Fullmax 5W-30, Fullmax 10W-30, Fulltech 5W30, Fulllife DPF 5W-30, Fullmaster 10W-40, Fullpro HT CI-4 15W-40.

Ще один плюс олив в такому фасуванні – за певних умов їм можна використати одразу до двох автомобілів – з малолітражними двигунами. В такому випадку теж настає фінансова та логістична вигода.

4. Партнер Turkish Airlines

Opet – це не лише бренд мастильних матеріалів, але й найбільший виробник і постачальник пального в Туреччині. Причому не тільки автомобільного, але й авіаційного. Наразі Opet надає послуги із заправлення літаків у 41 аеропорту Туреччини включно з Міжнародним аеропортом Стамбулу. Найбільший партнер OPET в цій сфері – Turkish Airlines.

5. Велика історія за плечима

На український ринок Opet вийшов у 2017 році, і може здатися, що це молода марка. Однак насправді вона веде свою діяльність ще з 1966 року.

До речі, в перші десятиріччя оливи випускалися під брендом ROM, а зараз під цією назвою виробляється автохімія виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş.

Джерело: «АвтоНова-Д»

Замовляйте оливи Opet на Marketplace.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН