ПРО НАС

Оливи Opet для сучасних вантажівок FORD TRUCKS

Оливи Opet для сучасних вантажівок FORD TRUCKS

Вантажні автомобілі відіграють дуже важливу роль в житті людей. Збільшується їхня кількість, розширюється функціональність, застосовуються нові технології. Їх можна зустріти на будівництві доріг, на службі сільськогосподарських та комунальних підприємств, рятувальників або за перевезенням багатотонних причепів.

 

Сучасні силові агрегати потребують сучасних та високотехнологічних мастильних матеріалів для досягнення максимальної продуктивності та довговічності двигуна. Саме тому для вантажних автомобілів FORD TRUCKS у співпраці з інженерами Ford Automotive були розроблені синтетичні моторні оливи з унікальними допусками FORD WSS-M2C213-A1 — Opet Fullpro HT SYN LD 5W-30 та FORD WSS-M2C219-A1 - Opet Fullpro HT SYN 5W-20, які є оливами першої заливки на заводі FORD OTOSAN, а також використовуються для сервісного/гарантійного обслуговування вантажних автомобілів FORD TRUCKS в Туреччині та Україні.

 

Fullpro HT SYN LD 5W-30 - FORD WSS-M2C213-A1.

Синтетична моторна олива з неперевершеними експлуатаційними характеристиками. Підходить для використання у дизельних двигунах Євро V та Євро VI, оснащених системами обробки відпрацьованих газів DPF, EGR, SCR. Забезпечує економію пального, відмінний захист, легкий холодний пуск та подовжений інтервал заміни.

 

Fullpro HT SYN 5W-20 FORD WSS-M2C219-A1.

Ультра високопродуктивна синтетична моторна олива для дизельних двигунів, що спеціально розроблена для нового покоління двигунів з низькими показниками емісії Euro VI сідельних тягачів Ford Trucks. Спеціальна формула забезпечує відмінний захист від зношування, легкий пуск холодного двигуна, низьке споживання оливи та подовжений міжзмінний інтервал мастильного матеріалу.

 

Повний перелік олив Opet зазначено на офіційному сайті, у розділі продукція.

 

Щоб не пропускати актуальні новини та активності, долучайтеся до спільноти у Facebook .

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН