ПРО НАС

Які оливи Opet найпопулярніші? Відповідає національний дистриб’ютор.

Які оливи Opet найпопулярніші? Відповідає національний дистриб’ютор.

Бренд мастильних матеріалів OPET присутній на українському ринку післяпродажного обслуговування авто з 2018 року. Чотири роки – невеликий проміжок часу, але цього було достатньо, аби OPET посів провідні позиції в нашій країні. Компанія АвтоНова-Д – офіційний дистриб`ютор мастильних матеріалів OPET, поділилася підсумками продажу продукції цього бренду у 2022 році.

Але перед тим, як перейти до підсумків, варто нагадати про широку пропозицію OPET.

OPET, виробничі потужності якого знаходяться в місті Ізмір, Туреччина, випускає майже всі види технічних рідин для техніки:

  • Моторні оливи для легкових та вантажних автомобілів, що відрізняються зменшеною витратою пального, низькою токсичністю вихлопу та збільшеними сервісними інтервалами. В асортименті є всесезонні та сезонні оливи.
  • Трансмісійні оливи для всіх видів коробок передач та допоміжних редукторів.
  • Універсальні тракторні оливи для застосування в двигунах, трансмісіях, «мокрих» гальмах та турбомуфтах тракторів та іншої сільськогосподарської та будівельної техніки.
  • Антифризи з подовженим інтервалом заміни.
  • Гідравлічні оливи, гальмівні рідини.

OPET – одна з найбільших нафтопереробних компаній Туреччини. Основними видами діяльності Opet є виробництво та реалізація пального, а також моторних масел та інших засобів для догляду за автомобілями, мотоциклами та іншими видами техніки. Компанія виробляє змащувальні матеріали вже понад 60 років, а новий завод OPET Lubricants був введений у промислову експлуатацію восени 2019 року і є одним із найсучасніших заводів у Європі.

На цій фабриці випускається оригінальні оливи та технічні рідини FMY для Ford Truck, Opar Olio для Tofas, Agromega, Megatran та Agrofriz для сільськогосподарської техніки Case New Holland. Мастильні матеріали OPET мають міжнародні сертифікати відповідності ACEA та API, та експортуються до більш ніж 25 країн світу.

Найпопулярніші продукти OPET – досвід АвтоНова-Д у 2022 році

Бестселером лінійки OPET минулого року виявилася олива OPET Fullmax 5W-40. Саме цієї оливи було продано найбільше за загальним об'ємом (в літрах).

Щодо популярних видів тари, в каністрах 4 л. найбільш продаваною також була олива «ходової» в`язкості 5W-40, але іншої серії – OPET Fulltech LD 5W-40. В бочках на 205 л. 1 місце посіла вже згадана олива OPET Fullmax 5W-40.

А ось в каністрах на 7 л., 5 л. та на 1 л. перше місце посіла олива OPET Fulltech 5W-30. У фасуванні 205 л. ця рідина посіла друге місце.

В 10,5-літрових каністрах лідером продажу стала олива Opet Fullmax 5W-30.

Варто згадати спеціальну оливу для авто з ГБО OPET Fullmax LPG 5W-40. Серед рідин в 4-літрових каністрах цей мастильний матеріал увійшов до ТОП-10, так само як і олива для дизельних двигунів Opet Fullmax Diesel 10W-40.

Що ж до лінійки трансмісійних олив, найпопулярнішою (за загальним об`ємом продажу) була рідина для АКПП Opet ATF DX III.

Крім моторних олив, у бочках 205 л. активним попитом в мережі АвтоНова-Д користувалася гідравлічна олива Opet Dura 46.

Декілька слів щодо планів на 2023 рік

Компанія АвтоНова-Д й надалі пропонуватиме в своєму асортименті продукти OPET, оскільки впевнена в їхній якості та зручності використання. Зі свого боку OPET постійно докладає зусиль, аби задовільнити потреби найвибагливіших клієнтів. Наприклад, нещодавно в асортименті з`явився новий формат фасування олив – в бочках на 60 л. Очікується, що таке рішення зроблять продукцію OPET ще більш привабливою для автосервісів.

Про АвтоНова-Д

АвтоНова-Д – офіційний дистриб`ютор автомобільних запчастин та витратних матеріалів. Компанія веде свою діяльність з 2012 року і сьогодні має статус «найбільшого UA-складу запчастин для німецьких автомобілів», однак на її складах наявні деталі для великої кількості автомобілів французьких, корейських та японських марок. Асортимент АвтоНова-Д налічує майже 120 000 найменувань: це як ОЕМ-деталі, так і запчастини aftermarket від більше 100 торгових марок включно з власним приват лейбелом AND Parts, від гвинтів до кузовних елементів. Компанія має широку представницьку мережу – центральний склад у Києві та 22 регіональні філії, розвинену логістику (автопарк понад 85 машин), а також власний автосервіс – «Автосервіс від АвтоНова-Д».

Детальніше про АвтоНова-Д: https://autonovad.ua/ 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН