ПРО НАС

Зустрічайте нову оливу для сучасних німецьких авто

Зустрічайте нову оливу для сучасних німецьких авто

Компанія «Фукс Мастила Україна» рада анонсувати розширення асортименту Opet новою моторною оливою класу Long Life.

Враховуючи оновлення рекомендацій концерну VAG, побажання партнерів та клієнтів і тенденції збереження довкілля, фахівцями Opet Fuchs було розроблено цілком синтетичну оливу Fulltech VB 0W‑30, що відноситься до класу VW Long Life III FE. Будучи доступною у каністрі ємністю 5 літрів, нова моторна олива Opet флагманської лінійки Fulltech виступає аналогом оригінального продукту VAG GS55545M4.

Fulltech VB володіє покращеними паливно-економічними показники у порівнянні з оливами SAE 5W‑30. За рахунок оптимізованих антифрикційних показників нового продукту та зниженого випаровування і, відповідно, витрати на угар додатково покращуються екологічні показники пасажирських та легких комерційних автомобілів шляхом зменшення забруднення довкілля вуглеводнями.

Відмінна низькотемпературна плинність Fulltech VB 0W‑30 сприяє легкому прокачуванню оливи по системі мащення та швидке її надходження до усіх пар тертя, що надійно захищає дизельні та бензинові двигуни сучасних німецьких автомобілів під час першого та наступних пусків. Показники середньої зольності оливи Fulltech VB 0W‑30 забезпечують подовжений строк служби фільтрів твердих часток (DPF, GPF) та систем очищення викидних газів автомобілів Audi, BMW, Cupra, Mercedes‑Benz, MAN TGE, Porsche, Seat, Skoda та Volkswagen.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН