ПРО НАС

Opetні оливи для Škoda

Opetні оливи для Škoda

Популярність вживаних авто Škoda наздоганяє та подекуди випереджає продажі нових, виробництво яких розташоване на заході України. Під брендом Opet компанія «Фукс Мастила Україна» пропонує невичерпний перелік мастильних матеріалів для автомобілів Škoda.

Високо ресурсна моторна олива Fulltech 5W30 призначена для потужних дизельних двигунів автомобілів Škoda з абревіатурами TDI, Bi-TDI, а також забезпечує подовжені міжсервісні інтервали бензинових двигунів TSI, TFSI. Виконуючи вимоги норм 504.00/507.00, олива Opet Fulltech 5W30 відноситься до класу мастильних матеріалів LONGLIFE та відповідно забезпечує не лише збільшені терміни між технічними обслуговуваннями, а й подовжений строк служби двигунів автомобілів Škoda.

Згідно рекомендацій Volkswagen Group і зокрема Škoda від 2021 року щодо покращення паливної економічності та збереження довкілля шляхом поступового переходу на використання мастильних матеріалів зниженої в’язкості, Opet нещодавно представив нову моторну оливу Fulltech VB 0W 30 (504.00/507.00).

Рекомендованою для бензинових двигунів автомобілів Škoda є олива флагманської серії Fulltech LD 5W40, що надійно захищає форсовані мотори за стандартних міжзмінних інтервалів. Також підходить для дизельних автомобілів чеської марки, для яких вимагається застосування моторної оливи класу 505 00. Натомість у фасуванні 5 та 60 літрів і вищому класі в’язкості SAE 5W-40 доступна цілком синтетична олива Fullmax 5W40 (505 00/502 00).

Спеціально для автомобілів Škoda з дизельними двигунами, оснащеними насос-форсунками PD (Pumpe Duse) та/або сажовими фільтрами (DPF) призначена моторна олива Opet Fullmax LE 5W30 стандартів 505 01/505 00. Цілком синтетична основа, особливий пакет легувальних додатків та відмінні в’язкісні характеристики забезпечують покращену економію палива та сумісність з біодизелем.

Для попередніх поколінь автомобілів Шкода у асортименті Opet представлені мастильні матеріали на синтетичній основі згідно норм 505 00 / 501 01 / 500 00: Fullmax Diesel 10W40 та Fullmax 10W40 відповідно для дизельних та бензинових двигунів. А для працюючих на газі автомобілів рекомендовано оливи Opet LPG.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для СТО, Автомагазинів чи власного парку техніки.

Для особистих потреб замовляйте ТУТ.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН