ПРО НАС

Дорожчає газ? — Збережи найдорожче

Дорожчає газ? — Збережи найдорожче

Використання дешевшого газового палива LPG у бензинових двигунах має свої приховані недоліки. Використання спеціалізованих моторних олив дозволяє подовжити строк служби працюючих на газі двигунів.

Підвищене термічне навантаження виникає за роботи двигуна на пропан-бутановому газі, що прискорює деградацію звичайної моторної оливи. Opet є провідним постачальником рідких та газових палив на ринку Туреччини та випускає оптимізовані для роботи на газі моторні оливи практично для усіх автомобілів.

Широка мережа автозаправних комплексів Opet налічує більше ніж 1600 одиниць, а постачання авіаційного палива лише підкреслює високу якість паливо-мастильних матеріалів бренду. Новітній завод Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. здійснює випуск моторних олив серії LPG, що розроблені спеціально для двигунів легкових автомобілів, які працюють на зрідженому газовому паливі (пропан бутані).

Для нових моделей автомобілів та особливо двигунів Hyundai Sonata LPI, KIA Optima, K5, Magentis призначена енергозберігаюча моторна олива Fulllife LPG 5W-30, яка володіє базовими характеристиками ACEA A5/B5 та API SL/CF. Завдяки особливій композиції легувальних додатків та базових олив володіє покращеними термо-окисними властивостями та надійно захищає працюючі на газі двигуни сучасних автомобілів.

Цілком синтетична олива Fullmax LPG 5W-40 володіє надзвичайною стійкістю в’язкісно-температурних характеристик та виконує базові вимоги на рівні API SN, ACEA A3/B4. Забезпечує суттєво кращий захист від зношування згідно результатів галузевих тестів Sequence VG (ASTM D593) та Sequence VIII (ASTM D6709) і подовжений строк служби працюючих на газі високонавантажених двигунів.

Для оснащених газобалонним обладнанням (ГБО) двигунів легкових автомобілів з великим пробігом призначена моторна олива Fullmax LPG 10W-40. Є ліцензованою за класом API SN та відповідає рівню характеристик мастильних матеріалів A3/B4 за ACEA. Витримує важкі умови експлуатації, що виникають при роботі двигуна на пропан-бутані за високих обертів, та надає посилений захист силовому агрегату. Призначена для експлуатації у широкому діапазоні навантажень та температур ‒ типова температура застигання становить -39°С, спалаху - 232°С

Дізнавайтеся більше про особливості роботи і мащення «газового» двигуна автомобіля у цьому матеріалі.

Обирайте необхідну оливу Opet LPG для свого автомобіля на Marketplace.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН