ПРО НАС

Підготовка авто до зими – на що звернути увагу?

Підготовка авто до зими – на що звернути увагу?

Напередодні сезону холодів автовласники зазвичай турбуються про зимові шини та незамерзаючу рідину склоомивача, а АЗС розпочинають підготовку до постачання зимового дизельного палива (ДП). Однак вищезазначене ‒ лише маленька частка з переліку рекомендованого сезонного обслуговування легкового авто. Розглянемо детальніше які експлуатаційні рідини автомобіля потребують уваги восени.

Накопиченню вологи піддаються гальмівні рідини серійних легкових автомобілів, тому потребують періодичної заміни ‒ зазвичай кожні 2 роки, незалежно від пробігу авто. Наявність води у системі гальм або зчеплення може призвести до утворення льодяних корків за від’ємних температур і заклинювання педалі у неробочому положенні, що створює аварійне становище. Про особливості гальмівних рідин та синтетичну HBF DOT-4 йшлося раніше.

Пряму протидію замерзанню чинять охолоджуючі рідини автомобілів за температур нижче 0⁰C, тому і називаються антифризами. Але базові незамерзаючі властивості цих рідин здатні чинити і негативні фактори для систем охолодження, тому потребують своєчасного контролю та превентивної заміни. На що слід звертати увагу при перевірці антифризу автомобіля та як обрати необхідний? ‒ детально описано у цьому матеріалі.

Заміна моторної оливи, поміж іншого, дозволяє очистити систему мащення та деталі двигуна від низькотемпературних шламових відкладень, водного конденсату та продуктів згоряння палива і залишків неякісного бензину або ДП. Наявність згустків, нальоту білого кольору під кришкою заливної горловини оливи є неприпустимим та може свідчити як про накопичення несумісних засмічень, так і про настання серйозної поломки. Високоякісні моторні оливи Opet для легкових автомобілів призначені для всесезонної експлуатації у різноманітних умовах і надійного захисту бензинових, дизельних та працюючих на газі (серія Opet LPG) двигунів.

Підготовка системи живлення може стати першочерговою у чек-листі для автомобілів з великими пробігами або використанням низькоякісного палива. Видаленню засмічень і водних емульсій з баку та промиванню паливної системи і форсунок сприяють спеціалізовані продукти серії ROM виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş.

Для полегшення перемикання передач та покращення плавності ходу не зайвим є перевірка рівня або заміна трансмісійної оливи. Особливо чутливими до низьких температур є системи блоку курування, мехатроніка та актуації автоматичних коробок перемикання передач (АКПП). Напередодні холодного сезону легше замінити мастильний матеріал АКПП у більш повному об’ємі та видалити забруднення. Завдяки поліпшеній плинності синтетична олива ATF DX VI ефективно працює з сучасними системами блокування гідротрансформатора, забезпечує легке та чітке перемикання передач та надає високий рівень захисту близько 90% усіх гідромеханічних АКПП.

Готуйтеся до зими заздалегідь. Знаходьте необхідні рідини та оливи для свого автомобіля за допомогою підбору Fullmatch та обирайте надійні продукти на buy.opet.ua.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні комерційні пропозиції для вашого бізнесу

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook..

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН