ПРО НАС

Запорука вантажних перевезень.

Запорука вантажних перевезень.

Наявність широкого переліку схвалень багатьох виробників вантажних автомобілів дозволяє використовувати оливи Opet у мультибрендових автопарках. Додатковим підтвердженням якості продуктів є статус бренду як пріоритетного постачальника на конвеєрах Ford Trucks.

Високопродуктивні моторні оливи серії Fullpro призначені як для сучасних вантажівок з високофорсованими двигунами останніх поколінь та системами очищення газів, які працюють за найважчих умов експлуатації та подовжених міжсервісних інтервалів, так і підходять для застосування у невибагливих комерційних автомобілях. Оптимальний рівень продуктивності забезпечують мастильні матеріали серії Fullmaster, розроблені спеціально для помірно навантажених вантажівок.

Широкий асортимент моторних олив Opet для комерційного транспорту доповнюється професійним портфоліо трансмісійних олив лінійки Fullgear задля комплексного задоволення потреб найширшого кола перевізників. Отримуйте фахові консультації, персоналізовані рекомендації, індивідуальні карти мащення та багато іншого − долучайтеся до спільноти і соцмережі та залишайтеся на зв’язку.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН