ПРО НАС

Експрес-ремонт пошкоджених шин з допомогою  ROM Tyre Repair Spray від Opet Fuchs

Експрес-ремонт пошкоджених шин з допомогою ROM Tyre Repair Spray від Opet Fuchs

Ніхто не застрахований від проколу шини у дорозі, що викликає необхідність трудоємкої заміни. Для водіїв-початківців та прекрасної статі це може бути непосильним, особливо за складних дорожніх та погодних умов. Tyre Repair Spray є засобом для швидкого та зручного ремонту і накачування проколотих шин без необхідності демонтажу колеса у дорозі.

Спрей для герметизації та наповнення шин Tyre Repair Spray від TM ROM створено спеціально для легкого усунення проколів і відновлення придатності шин без завдання шкоди. Підходить для усіх типів колісних дисків та практично усіх шин легкових автомобілів, велосипедів, мотоциклів, мікроавтобусів, фургонів та легких комерційних автомобілів. Завдяки високоефективним складовим на основі латексу, упакованим в аерозольний балончик під тиском, Tyre Repair Spray миттєво ремонтує і накачує до 20 psi проколоті шини без зняття колеса та дозволяє рухатися транспортним засобам з помірною швидкістю.

Наявність Tyre Repair Spray підвищує впевненість у дорозі та позбавляє необхідності укомплектування запасним колесом, що надає додатковий простір у багажнику та є особливо актуальним для автомобілів з ГБО, де дуже часто місце для «запаски» зайнято балоном під LPG паливо.

При використанні необхідно строго дотримуватися вказівок із застосування, щоб забезпечити максимальний ефект та дієвість продукту.

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

Для власних потреб замовляйте ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН