ПРО НАС

Олива для «ГІБРИДІВ» вже в Україні!

Олива для «ГІБРИДІВ» вже в Україні!

Opet надає високотехнологічну оливу для двигунів сучасних автомобілів. Моторна олива Fulltech 0W-16 виробництва «Opet Fuchs» призначена у першу чергу для мащення ДВЗ, що працюють у парі з електромотором. При цьому відповідність останній специфікації API SP дозволяє використання у ряді двигунів японських автомобілів.

Цілком синтетична олива Fulltech 0W-16 сприяє отриманню максимальної ефективності гібридних силових установок автомобілів Toyota Camry, Prius, Yaris, Highlander та Lexus UX. Одночасно замінює попередні специфікації API SN та SN Plus і забезпечує покращений захист від утворення високотемпературних відкладень на толоках (поршнях) як атмосферних, так і форсованих автомобілів. Opet Fulltech 0W-16 перевершує попередні класи олив у захисті від зношування двигуна, турбокомпресора, виникнення явища LSPI, термоокислювальній стабільності і підтримання чистоти деталей, що розширює перелік застосувань.

Таким чином моторна олива Fulltech 0W-16 у фасуванні 5 літрів виступає першою рекомендацією для гібридних і бензинових автомобілів Toyota, Honda та Suzuki з 2020 року випуску, а саме C-HR, Corolla, Aygo, Avalon, RAV4, CR-V, Accord, Jazz, Fit та Across − за усіх температурних діапазонів України та режимів експлуатації. Звертайтеся за подробицями та вигідними пропозиціями до представників Opet.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН