ПРО НАС

Оновлення ACEA-2023 щодо олив легкових авто

Оновлення ACEA-2023 щодо олив легкових авто

Європейська асоціація виробників автомобілів (АСЕА) офіційно опублікувала оновлення класифікації моторних олив для легкових автомобілів ‒ набули чинності ліміти АСЕА C7.

Публікація другого видання ACEA Oil Sequences легкомоторного напрямку регламентує значення параметрів моторних олив класу в’язкості нижче 0W-20. Попередній реліз був першим, що стосується сугубо легкових автомобілів та легкого комерційного транспорту, тобто не включає категорії АСЕА Е.

У новій ревізії АСЕА-2023 для легкомоторного транспорту зазначені нормативні значення для олив класу SAE 0W-16 з метою покращення економії палива та зменшення викидів парникових газів. По суті ACEA C7 повністю базується на основі класу С6 та відрізняється лише нижчими показниками в’язкості, зокрема HTHS знижена до меж від 2,3 до 2,6 мПа∙с. Тоді як клас С6 обмежений значеннями від 2,6 до 2,9 мПа∙с. Документ також регулює періоди маркування олив нового класу за останніми змінами.

Нагадаємо, що попереднім оновленням АСЕА була публікація оновленої класифікації моторних олив комерційного транспорту у 2022 році.

Замовляйте оливи Opet для особистих потреб на нашому Marketplace.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН