ПРО НАС

Оливи для сучасної техніки – думки та рекомендації Агро Експертів.

В умовах сьогодення та за напруженого ринкового середовища відносно незначні статті витрат аграрних господарств можуть потребувати особливої уваги. Нинішній час вимагає сміливих рішень вибору та рішучості, на що Opet разом з партнерами пропонує роками зарекомендовані програми підвищення ефективності аграрних підприємств.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet проводить навчання дистриб’юторів

Лише протягом листопада було проведено 4 презентації для торгових команд дистриб’юторів Opet в Україні. В подальшому заплановано організацію навчань для ряду партнерів та додаткові зустрічі задля детальнішого ознайомлення з особливостями та новинками Opet.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для легкових авто

Три лінійки моторних олив Opet задовольняють вимоги практично усіх легкових автомобілів в Україні, а спеціальні фасування найбільш затребуваних позицій створюють зручні та вигідні пропозиції.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Моторні оливи Opet для комерційного транспорту.

Серед моторних олив для сучасних моделей техніки поняття комерційний транспорт охоплює не лише вантажівки та автобуси, а й аграрні та будівельні машини. При цьому все ж існують особливі мастильні матеріали спеціального призначення, не лише для двигунів, що виконують новітні та особливі вимоги.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

ЖНИВА БЕЗ ПЕРЕПЛАТ

Про раціональний вибір в агробізнесі, говоримо із генеральним директором компанії СЕЛМ АГРО, Юрієм Григоровичем Вороною.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спеціалізація асортименту Opet

Будучи постачальником для конвеєрів виробників техніки та виробником високоякісних мастильних матеріалів і рідин, Opet надає широкий перелік необхідних продуктів для сервісного обслуговування різноманітної автомобільної та спеціалізованої техніки також на території України.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Які особливості/відмінності гідравлічних олив однієї в’язкості?

Експлуатаційне значення в’язкості для роботи гідросистеми надзвичайно велике. Вона впливає на ефективність та довговічність гідравлічного приводу і може змінюватися не лише зі зміною температури. Оливи одного класу в’язкості, проте різних груп, можуть поводити себе по-різному у однакових умовах.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

«Рекомендуємо лише те, чим користуємось самі!»

Денис Савельєв, генеральний директор компанії «НФМ АГРО»    Працюючи вже 19 років на ринку сільськогосподарської техніки України, компанія «НФМ АГРО» зарекомендувала себе як надійного партнера, якому можна довіряти. Це стало можливим завдяки сумлінній праці всієї команди, та лише якісним і перевіреним продуктам та сервісу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

 «Opet: перевіряємо та гарантуємо»

Сергій Теут, заступник директора з торгівлі запчастинами компанії «ПОЛЕТЕХНІКА»    Сезонні роботи для сільськогосподарської техніки – це майже стовідсоткове навантаження на техніку двадцять чотири години на добу. Саме тому дуже важливо, щоб вона працювала надійно. Мастильні матеріали, незважаючи на їхню незначну, в порівнянні з самою технікою, вартість, є одним з важливих моментів, на який потрібно звертати при плановому сервісному обслуговуванні. А якісні технічні рідини – це запорука безперебійної роботи усіх вузлів та агрегатів, можливість збільшення ефективності та подовження строку служби сільськогосподарської техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Малов’язкі оливи комерційного транспорту – данина чи необхідність?

Завжди варто обирати оливу меншої в’язкості, звісно якщо її значення достатньо для надійної роботи двигуна. Це збільшує потужність двигуна та зменшує витрату палива, що особливо актуально наразі. Тим паче, у зимовий час малов’язкі оливи полегшують запуск двигуна та володіють ще щонайменше декількома суттєвими перевагами у порівнянні з «класичними» оливами 10W40.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Fuchs представляє на ринку України нову лінійку

засобів по догляду за авто ТМ ROM. Компанія «Фукс Мастила Україна» поповнила асортимент новою лінійкою додатків та засобів для догляду за технікою під брендом ROM виробництва Opet Fuchs. У перелік представлених наразі продуктів увійшли найбільш затребувані додатки для паливних систем та засоби допомоги водіям та СТО марки ROM – спеціалізовані очисники, засоби для промивання та відновлення. Проведене у 2022 році оновлення та ребрендинг лінійки ROM не лише вдосконалило технічні характеристики та продуктивність і ефективність асортименту, а й підкреслило виразність та упізнаваність.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зима близько!

Перед настанням зимового сезону окрім шин варто підготувати певні системи автомобіля, щоб з упевненістю подолати холодну пору. Розглянемо детальніше які технічні рідини потребують особливої уваги.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Сезон подарунків 🎁 від Opet продовжується!

Пропозиція для автомагазинів, СТО та підприємств з власним парком техніки.       У цей складний час всі готові давати трішки більше один для одного. От і ми хочемо надавати безкоштовно якісні електроінструменти для покупців високоякісних олив ТМ Opet.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спеціальне фасування Opet 7 літрів.

У асортименті моторних олив Opet разом з широким переліком продуктів представлені також позиції мастильних матеріалів у виконанні 7 літрів. Розглянемо детальніше призначення збільшених (не стандартних) каністр і застосування таких олив.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Яка Формула оливи для бензинових авто Ford?

Минає 10 років з моменту публікації флагманської специфікації Ford для бензинових двигунів автомобілів легендарної марки. За 2 роки до того було представлено покоління двигунів EcoBoost, для яких мастильний матеріал класу 5W20 став єдиним рекомендованим та з часом поширився і на безліч моделей інших двигунів, наприклад Duratec. Розглянемо еволюцію вимог Ford до олив та особливості актуальних специфікацій.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нова олива для сучасних дизелів Ford EcoBlue

Результатами співпраці інженерів компанії Opet Fuchs та Ford Automotive є не лише створення нових моделей двигунів, заповнення продуктами Opet техніки Ford з конвеєрів, а й нова високопродуктивна моторна олива для малооб’ємних дизельних двигунів легкових авто.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

ОЛИВИ OPET ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ НА ВІДСТАНІ ДЕКІЛЬКОХ КЛІКІВ!

Широкий асортимент моторних олив OPET для комерційного транспорту спеціально розроблений для задоволення високих вимог та виконання конкретних завдань, які висуваються залежно від типу транспортного засобу, двигуна, призначення і режиму роботи.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Який тип антифризу обрати до холодів?

Напередодні настання зимового сезону особливу увагу варто звернути на колір антифризу в двигуні автомобіля та його стан. Зміна забарвлення, особливо помутніння, наявність домішок, спінювання – ці візуальні зміни охолоджуючої рідини можуть свідчити про необхідність негайної заміни такого антифризу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нова моторна олива для останнього покоління автомобілів FIAT

Opet представляє оливу конвеєрної заливки Fiat для сервісного обслуговування автомобілів класу Euro 6d.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нова олива для нового покоління двигунів Ford Truck.

Завдяки співпраці інженерів Ford Automotive і Opet Fuchs представляємо спільну розробку для крайнього покоління двигунів Ecotorq компанії Ford Truck.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Сезон подарунків 🎁 від Opet та Bosch !

Пропозиція для автомагазинів, СТО та підприємств з власним парком техніки. У цей складний час всі готові давати трішки більше один для одного. От і ми хочемо надавати безкоштовно якісні електроінструменти для покупців високоякісних олив ТМ Opet.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Велике розширення специфікацій ATF DX VI

Перелік технічних специфікацій флагманської оливи Opet для АКПП сучасних авто отримав офіційне доповнення ключових азіатських, європейських та американських класифікаторів для застосування у новітніх трансмісіях автомобілів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Лінійка моторних олив Fullpro

Будучи флагманською серією для професіоналів, яким потрібна якість та надійність роботи протягом усього терміну служби двигуна, моторні оливи Opet Fullpro розроблені з використанням високоякісних базових олив, преміальних пакетів присадок та пройшли випробування у найважчих умовах експлуатації і володіють схваленнями автовиробників.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для агропромислового комплексу від Opet та «СЕЛМ АГРО».

Компанія «СЕЛМ АГРО» - національний дистриб'ютор запасних частин до сільгосптехніки  та всеукраїнський дистриб'ютор бренду Opet в агропромисловому комплексі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для логістичних компаній від Opet та «Автокомпоненти АВТЕК»

Бренд мастильних матеріалів OPET та офіційний дистриб’ютор на території України компанія ТОВ «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» пропонують співпрацю з постачання мастильних матеріалів та технічних рідин до вантажних автомобілів, тракторів, спеціальної  техніки та будівельного обладнання. Компанія «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» працює у всіх сегментах ринку з підприємствами приватної, державної та комунальної власності.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Придбати оливи Opet можна всього за декілька кліків!

Переходьте за посиланнями нижче до одного з офіційних інтернет-партнерів Opet та легко замовляйте необхідну оливу саме для вашого авто, с\г чи спец техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Відмінності трансмісійних олив для легкових авто (МКПП та мостів)

За умовами експлуатації трансмісійні оливи поділяють на дві основні групи – для механічних коробок перемикання передач (МКПП) і диференціалів. При цьому призначення і позначення олив трансмісії зазвичай є різним навіть в межах асортименту одного бренду, проте бувають і винятки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Моторна олива для сучасної агр арної техніки

З посиленням екологічних норм та появою нових моделей аграрної техніки вимоги до моторної оливи стали ще суворішими. Якими характеристиками повинна володіти олива для двигунів нових моделей агротехніки та які особливості моторної оливи першої заливки?

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Уніфікація оливи для аграріїв

Процес технічного переозброєння, що відбувається у всіх галузях народного господарства України та пов'язаний з переходом на сучасну високопродуктивну аграрну техніку, нерозривно залежить від наявності та правильного застосування нових сортів мастильних матеріалів, що забезпечують надійну і довговічну роботу машин.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Моторні оливи для позашляхової будівельної техніки.

Для забезпечення нормальної роботи спеціальної техніки, як от будівельної, кар’єрної та ін., необхідні високоякісні мастильні матеріали, технічні рідини та палива, які відповідають вимогам стандартів за експлуатаційно-технічними показниками. Opet забезпечує усім цим численні підприємства в Туреччині, а на ринку України пропонує спеціалізовані рішення для мащення техніки різноманітних виробників (OEM).

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Розширення асортименту Opet на ринку України Компресорні рідини серії OPTICOMP.

З метою задоволення потреб підприємств та підтримки економіки України прийнято рішення ввести нову групу товарів, а саме компресорних олив, що розширять перелік високоякісних продуктів Ope

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Для яких двигунів призначена олива 0W-16?

Сучасні двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ) мають комбіновану систему мащення. При цьому більшість двигунів гібридних автомобілів вимагають особливої моторної оливи. Що диктує вимога та чому малов’язку оливу рекомендовано для авто з гібридним приводом?

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»

Бренд змащувальних матеріалів Opet та офіційний дистриб’ютор «АВТОНОВА-Д» пропонують професійне рішення для СТО що обслуговують легкові автомобілі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Яке призначення синтетичних олив трансмісії?

Умови роботи трансмісійних і моторних олив суттєво відрізняються. Трансмісійні оливи працюють в умовах високих тисків і швидкостей ковзання, в граничному або змішаному режимі мащення. Синтетичні оливи знаходять дедалі більшого застосування в КПП та диференціалах, бо сировинна база мінеральних олив виснажуються та останні не завжди можуть задовольнити підвищені вимоги новітньої техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Переваги та застосування олив 10W-40

Особливо у важких умовах моторна олива перебуває у зношених двигунах за інших рівних обставин. Саме тому для двигунів легкових автомобілів із малим залишковим ресурсом та силових агрегатів старіших поколінь Opet випускає 4 оливи у класі в’язкості SAE 10W-40 з специфічними характеристиками та призначеннями.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для змішаного автопарку

Які моторні оливи можуть бути універсальними для автотранспортних підприємств, у складі яких є вантажівки чи автобуси або спеціальна техніка разом з легковими авто? Розглянемо ключові специфікації та приклади мастильних матеріалів для обслуговування важких автомобілів та машин з дизелями різного призначення, а також мікроавтобусів, малих вантажівок і легкових автомобілів з бензиновими двигунами.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості та застосування пластичних мастил

Правильний вибір консистентного мастила має один з вирішальних впливів на тривалість та якість служби вузлів мащення, якими лише на прикладі комерційного транспорту є вальниці маточин коліс (підшипники ступиць), карданні та кульові шарніри, шкворні, сідельні опори, шліци трансмісії та інші деталі і механізми.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Специфікації та оливи для корейських авто

Починаючи з 2021 року, дилерські автосервіси Hyundai та Kia перейшли в Україні на використання моторних олив SAE 0W-20. Якими причинами це було викликано та які оливи надалі обирати власникам постгарантійних корейських автомобілів Hyundai та Kia при технічному обслуговуванні? – розглянемо детальніше у матеріалі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Моторні оливи серії Fullmaster для майстрів справи

Повсякденна напружена робота комерційної техніки вимагає частого, проте економічно доцільного технічного обслуговування. Саме для таких потреб Opet випускає моторні оливи серії Fullmaster.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оновлені нормативи ACEA для олив комерційного транспорту

Опубліковано нове видання ACEA Oil Sequences 2022 категорії олив до потужних дизельних двигунів (Heavy Duty).

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для німецьких авто

Послаблення державного регулювання у сфері ввозу авто різко вплинуло на імпорт вживаних автомобілів з Європи. Натомість автопарк України почав стрімко поповнюватися європейськими моделями замість авто з США. Розглянемо ключові специфікації олив для найпопулярніших німецьких марок.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Розширення співпраці Opet на аграрному ринку України

Всеукраїнський дистриб’ютор запчастин до сільгосптехніки, компанія «Селм Агро», увійшла до переліку спеціалізованих партнерів Opet на ринку України.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

LPG оливи ‒ маркетинг чи необхідність?

У двигунах легкових авто можна застосовувати дешевші види палива ‒ найбільшої популярності набув зріджений нафтовий газ пропан-бутан (LPG). При цьому встановлення газобалонного обладнання (ГБО) викликає необхідність корекції та спеціального сервісного обслуговування не лише газорозподільчого механізму (ГРМ) та системи живлення газом. Розглянемо у подробицях чи у дійсності варто обирати окремі моторні оливи при переведенні експлуатації автомобіля на газ.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості олив для «Французів»

Славнозвісні моделі автомобілів Renault та групи PSA, оснащені дизельними двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ), здобули надзвичайну популярність у Європі та, зокрема, в Україні. Використання автентичних олив з специфічними характеристиками сприяє збереженню ресурсу та подовженню строку служби як силових агрегатів, так і компонентів трансмісії французьких автомобілів. Оглянемо найнеобхідніші з них в Україні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Комерційна техніка з ГБО? ‒ обираємо відповідну оливу

При експлуатації двигунів комерційної техніки на газовому паливі виникають специфічні умови для моторних олив.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зольність моторних олив комерційного транспорту ‒ що значить та які наслідки?

У описах моторних олив часто згадується зольність, показник якої для кожної конкретної оливи двигуна наводиться у типових фізико-хімічних характеристиках технічної документації. Що це таке, від чого залежить та на що впливає? ‒ розглянемо детальніше походження та важливість цього параметру у розрізі експлуатації комерційної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Олива від Opet для підвісних двигунів човнів

Водяне охолодження підвісних човнових моторів ставить підвищені вимоги до мастильного матеріалу, що було покладено в основу при створенні моторної оливи

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості олив для «АМЕРИКАНЦІВ».

Славнозвісний нафтовий бум у США співпав із зародженням автомобільної галузі та заклав особливості двигунобудування Америки. Свого часу доступність палива суттєво вплинула на специфікації мастильних матеріалів, зокрема моторних олив для американських автомобілів, які і сьогодні відрізняються від європейських нормативів. Розглянемо детальніше потреби технічного обслуговування (ТО) ввезених зі США автомобілів в Україні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Сучасні класи олив для японських авто ‒ чому віддати перевагу?

По запитам Toyota та Honda до загальноприйнятої специфікації J300 автомобільних моторних олив було додано нові класи в’язкості ‒ SAE 16, 12 та 8. Самі по собі ці цифри є лише умовним маркуванням, але до одного й того ж двигуна, що експлуатується у різних умовах, потрібні оливи різної в’язкості.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet FullMoto ‒ для малих 2T \ 4T двигунів та великих потужностей

У порівнянні з вантажними авто, питома потужність мотоциклетних компактних двигунів, навіть 2-тактних, є суттєво більшою. Окрім високих механічних навантажень, двигуни та моторні оливи мототехніки зазнають колосальних температурних впливів та потребують повного захисту. Розглянемо ключові особливості відповідних мастильних матеріалів та рекомендації щодо застосувань.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості спеціалізованих моторних олив для Агротехніки.

Ні для кого не секрет, що умови експлуатації аграрної техніки відрізняються від дорожніх транспортних засобів. Виходячи лише з цього, можна здогадатися про необхідність застосування спеціалізованих мастильних матеріалів у двигунах тракторів, комбайнів та інших позашляхових машин. Широкий асортимент олив та технічних рідин Opet є обраним для заводського заповнення на конвеєрах ОЕМ, у т. ч. брендів агротехніки, та рекомендований для сервісного обслуговування

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Відмінності гідравлічних олив. Як правильно обрати потрібну?  

Застосування гідравлічних олив передбачає не лише надзвичайно широкий перелік галузей промисловості, а у першу чергу — використання належних рідин з оптимізованими складовими компонентами та необхідними характеристиками, що відповідають вимогам галузевих норм і стандартів та задовольняють специфікації виробників гідравлічного обладнання.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для вантажівок FORD TRUCKS

Вантажні автомобілі відіграють дуже важливу роль в житті людей. Збільшується їхня кількість, розширюється функціональність, застосовуються нові технології. Їх можна зустріти на будівництві доріг, на службі сільськогосподарських та комунальних підприємств, рятувальників або за перевезенням багатотонних причепів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Не проста задача: вибір трансмісійної оливи для комерційного транспорту

Автовиробники намагаються диктувати власні технічні специфікації на мастильні матеріали для трансмісій. При цьому виробників власне трансмісій у світі значно менше, ніж самих брендів комерційної техніки. Розглянемо основні специфікації та вимоги до трансмісійних олив, а також універсальні рішення і можливості уніфікації.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості асортименту моторних олив для комерційного транспорту

Поняття комерційного транспорту є доволі широким, а перелік моторних олив для нього повинен відповідати специфічним вимогам. Тому перш ніж розглянути особливості позицій відповідних мастильних матеріалів, варто дати визначення поняття комерційного транспорту. Загалом під ним варто розуміти окрім вантажного та пасажирського транспорту ще й аграрну та позашляхову техніку, спеціальні сервісні оливи для якої були розглянуті раніше.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Lubricants та всі наші партнери в Україні продовжуємо працювати!

Opet Lubricants та всі наші партнери в Україні продовжуємо працювати!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Otokar рекомендує Opet.

Співпраця з виробниками техніки та постачання продукції на першу заливку це перш за все підтвердження високої якості такого продукту.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спеціальні оливи для позашляхової техніки.

Спеціальна позашляхова техніка відрізняється за призначенням, конструкцією робочих та керувальних механізмів і за специфічними умовами експлуатації. До неї зазвичай відносять бульдозери, навантажувачі, екскаватори, різноманітні дорожньо-будівельні та кар’єрні машини. Сільськогосподарська техніка теж належить до категорії позашляхової, але все ж працює окремо. Розглянемо у розрізі вищеописаних особливостей, чим відрізняються мастильні матеріали для ряду позашляхової спецтехніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Які оливи бувають універсальними для агро техніки? / Що таке UTTO та які їх особливості?

Які оливи бувають універсальними для агро техніки? / Що таке UTTO та які їх особливості?

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Допомагає підібрати моторну оливу

В епоху стрімкого розвитку стандартів автомобілів і мастильних матеріалів та ажіотажного імпорту вживаних автівок в Україну перед кожним автовласником щонайменше раз на рік постає питання вибору моторної оливи.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet допомагає підібрати оливи ATF

Тенденції використання олив зі зниженою в’язкістю не оминули і ATF – рідини для автоматичних коробок перемикання передач (АКПП), що являють собою робоче тіло в агрегаті трансмісії.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

НОВИНКА в асортименті: Opet Fulltech 0W-16

Новітня малов’язка олива у класі 0W-16 від Opet задовольняє вимоги сучасних високопродуктивних автомобілів та забезпечує економію палива, дозволяючи зменшити викиди у навколишнє середовище.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

НОВИНКА в асортименті: Opet Fullpro HT 5W-20 для сучасних вантажівок

Спеціально для комерційного транспорту, що відповідає нормам Euro-6d, Opet розробив унікальну моторну оливу у класі в’язкості SAE 5W-20.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ