ПРО НАС

Відмінності гідравлічних олив. Як правильно обрати потрібну?  

Відмінності гідравлічних олив. Як правильно обрати потрібну?  

Відмінності гідравлічних олив. Як правильно обрати потрібну?
 

Застосування гідравлічних олив передбачає не лише надзвичайно широкий перелік галузей промисловості, а у першу чергу — використання належних рідин з оптимізованими складовими компонентами та необхідними характеристиками, що відповідають вимогам галузевих норм і стандартів та задовольняють специфікації виробників гідравлічного обладнання.

Окрім автомобільної, аграрної, будівельної та кар’єрної техніки, гідравлічні оливи широко затребувані у індустріальному виробництві, корабельній галузі, деревообробній, харчовій промисловості та навіть в авіації. Вимоги до гідравлічних рідин є доволі специфічними у ряді секторів легкої та важкої промисловості. Додатково до покладених основних 3-х функцій ‒ передачі механічної енергії, запобігання контакту прецизійних пар та охолодження систем, ‒ гідрооливи можуть володіти додатковими мийними, антикорозійними та іншими властивостями . Тому базовий перелік характеристик гідравлічної оливи, а саме:

  • низька стисливість та піно утворення,
  • в’язкість та плинність,
  • чистота та фільтрувальність,
  • сумісність з матеріалами систем

може бути розширений вимогами хімічної стабільності, захисту від корозії та зношування. 

Гідравлічні оливи Opet серії Dura (твердий – ред.) покликані задовольняти більшість вимог до традиційних рідин, призначених як для новітнього обладнання, так і механізмів з довголітніми напрацюваннями. На ринку домінують гідравлічні рідини, вироблені з мінеральних базових олив (близько 86% у світі). Для створення продуктів Opet Dura також використовуються високоякісні легувальні додатки (присадки) провідних американських постачальників, які навіть у незначній кількості (близько 5%) надають товарній оливі надзвичайних властивостей та необхідних характеристик.

Наразі гідравлічні оливи Opet здобули широке застосування у спеціальній та будівельній техніці, поряд з сільськогосподарськими та транспортувальними машинами. У харчовій та певних галузях важкої промисловості одним з усталених лідерів гідравлічних рідин є Fuchs, що тандемно доповнює у рівній долі Коч Холдинг ‒ синергічне поєднання Opet.

Асортимент гідравлічних олив Opet Dura включає 2 лінійки продуктів для задоволення потреб масового ринку гідрообладнання, у якому необхідно застосовувати продукти згідно галузевих стандартів DIN 51524 Part 2, 3; ISO 6743/4 – HM, HV та інших специфікацій провідних виробників обладнання.

Високопродуктивні оливи Opet Dura представлені у в’язкостях ISO 32, 46, 68 та поєднують окрім іншого протизношувальні і антикорозійні властивості, підсилені інгібіторами окислення. Разом із задоволенням норм за ISO 11158 - HM та DIN 51524 Part 2 (HLP), гідравлічні рідини Opet Dura виконують вимоги толокових (поршневих), лопатевих, трибкових (шестеренних) насосів, сервоклапанів та інших компонентів згідно Denison HF-2/HF-1/HF-0, Eaton 03-401-2010, E-FDGN-TB002-E, Fives Cincinnati P-70/P-69/-P-68, JCMAS HK (VG 32 і 46), SAE MS1004 та ін.

До вищого класу гідравлічних олив належать рідини Opet Dura T у вязкостях ISO 15, 32, 46, 68, 100. Вони класифіковані згідно ISO 6743/4 - HV та виконують критерії галузевих норм DIN 51524 Part 3 (HVLP), ISO 11158 – HV і ряду специфікацій, наприклад ISO 11158 HL, HM, U.S. STEEL 126 тощо. Доповнені модифікаторами в’язкості, рідини серії Opet Dura T підходять для використання у широкому діапазоні температур. Завдяки спеціально оптимізованій композиції додатків, що входять до їх складу, ці оливи володіють надзвичайно високими індексами в’язкості та призначені для використовування у різних типах будівельного, кар’єрного, комунального, сільськогосподарського, транспортного та індустріального обладнання і гідравлічних систем, що потребують найвищого рівня захисту.

Для задоволення додаткових вимог по деемульгуючим властивостям гідравлічних рідин, Opet також пропонує спеціалізовані мастильні матеріали серії Fullgear CT (SAE 10W, 30, 50). Ці багатофункціональні трансмісійні оливи також призначені для роботи у якості гідравлічних робочих тіл та розроблені для техніки провідних виробників, особливо обладнання Caterpillar та Komatsu, що призначене для роботи практично за усіх умов навколишнього середовища, включаючи підвищену вологість та можливість потрапляння води до гідросистем.

Гідравлічні оливи Opet демонструють стабільність характеристик, навіть за важких умов експлуатації протягом міжсервісного інтервалу. Визначити оптимальні періоди заміни рідин Opet та подовжити строк служби гідравлічного обладнання, у тому числі дороговартісних гідравлічних насосів, можна за допомогою сервісу Fullcheck. Високоефективний сервіс від Opet також дозволяє провести своєрідну діагностику систем гідравліки та мінімізувати час простою техніки.

Дізнатися більше подробиць можна у Академії мастильних матеріалів Opet, що знаходиться у вільному доступі. Також на сайті доступні листи даних з повними технічними описами та специфікаціями продуктів.

Звертайтеся до представництва імпортера Opet в Україні для отримання вигідних пропозицій та питань співпраці за контактами на сторінці www.opet.ua

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН