ПРО НАС

Моторні оливи для позашляхової будівельної техніки.

Моторні оливи для позашляхової будівельної техніки.

Для забезпечення нормальної роботи спеціальної техніки, як от будівельної, кар’єрної та ін., необхідні високоякісні мастильні матеріали, технічні рідини та палива, які відповідають вимогам стандартів за експлуатаційно-технічними показниками. Opet забезпечує усім цим численні підприємства в Туреччині, а на ринку України пропонує спеціалізовані рішення для мащення техніки різноманітних виробників (OEM).

Правильний вибір моторних олив для конкретного двигуна починається із значення в’язкості. Далі вимоги до моторних олив виробників техніки та двигунів розходяться. Якщо класифікація в’язкості SAE J300 є загальноприйнятою, то експлуатаційні вимоги американських, європейських та японських OEM педставлені різними, зазвичай численними, нормативами. Наприклад, специфікації моторних олив американської компанії Caterpillar позначаються як ECF (Engine Crankcase Fluids) та базуються на класах API, зокрема Cat ECF-1-a на API CH-4, ECF-2 − API CI-4 (Opet Fullpro HT CI-4 15W-40), ECF-3 − API CJ-4 (Fullpro HT MSPS 15W-40, Fullpro HT MSPS 10W-30). Додатково кожна специфікація може містити специфічні тести та ліміти OEM.

Для встановлених у тракторах, навантажувачах, екскаваторах та інших транспортних засобах техніки JCB двигунів регламентовано використання моторних олив з відповідністю стандартам JCB, котрі також базуються на галузевих специфікаціях API та ACEA, зокрема: 4001/1800 – API CH-4 (Fullmaster Turbo 15W-40), 4001/2800 – API CI-4, ACEA E7 (Fullmaster 10W-40, Fullpro HT CI-4 15W-40), API CJ-4, ACEA E9 є основоположними для 4002/2900 –  Fullpro HT MSPS 15W-40, 4001/3100 – Fullpro HT LSPS 5W-30 та 4001/3000 – Fullpro HT MSPS 10W-30. До речі, в позашляховій техніці JCB можуть бути встановлені не лише двигуни власного виробництва, а й силові агрегати від Isuzu та Cummins.

Японський виробник Hitachi у off-road техніці власного виробництва також використовує двигуни Isuzu і Cummins, для якої вказує використання моторних олив за японськими нормативами Jaso. Для таких застосувань Opet випускає високоякісні моторні оливи з оптимізованими експлуатаційними характеристиками згідно Cummins CES та JASO DH-1 (Fullpro HT 10W-40, Fullmaster 10W-40) і DH-2 (Fullpro HT LSPS 10W-40, Fullpro HT MSPS 10W-30 та Fullpro HT LSPS 5W-30).

Схваленими для використання у двигунах дорожньо-будівельних машин Volvo CE (Construction Equipment) є в основному продукти широкої серії моторних олив преміум якості Opet Fullpro HT. Так для двигунів екскаваторів, грейдерів, навантажувачів, самоскидів, катків, укладчиків та ряду інших транспортних засобів Volvo, що вимагають мастильного матеріалу класу VDS-3, призначені високопродуктивні моторні оливи Fullpro HT 10W-40, Fullpro HT CI-4 15W-40 та Fullmaster 10W-40. Для оснащеної сажевими фільтрами твердих часток (DPF) дизельних двигунів техніки Volvo підходить спеціальна олива Fullpro HT MSPS 15W-40 (VDS-4). Подовжений міжзмінний інтервал згідно VDS (VOLVO Drain Specifications) класу 4.5 забезпечують мінеральні оливи Fullpro HT MSPS 15W-40, Fullpro HT MSPS 10W-30 та омологована олива Fullpro HT LSPS 5W-30.

На кожний продукт Opet (оливу, охолоджувальну, гальмівну, гідравлічну рідину) надається за запитом паспорт якості, довідковий аркуш даних про безпеку, технічний опис. Окрім того, продукція Opet є добровільно сертифікована за державними нормативами, що підтверджено численними сертифікатами відповідності держзразка.

Також для підприємств різних профілів діяльності доступні спеціальні карти мащення Opet з рекомендованими для конкретних умов експлуатації міжсервісними інтервалами. Дізнавайтеся більше про переваги та пропозиції роботи у дстриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна» за посиланням.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН