ПРО НАС

Розширення асортименту Opet на ринку України  Компресорні рідини серії OPTICOMP.

Розширення асортименту Opet на ринку України Компресорні рідини серії OPTICOMP.

Компресорні рідини серії OPTICOMP.

З метою задоволення потреб підприємств та підтримки економіки України прийнято рішення ввести нову групу товарів, а саме компресорних олив, що розширять перелік високоякісних продуктів Opet. 

Нові компресорні рідини серії OPTICOMP призначені в першу чергу для останнього покоління оливо заповнених гвинтових компресорів, що працюють у важких умовах експлуатації. Також завдяки широкому переліку варіантів в’язкості і передовим пакетам легувальних додатків компресорні оливи Opet зможуть забезпечити надійну роботу пластинчатих та поршневих стаціонарних компресорних станцій та мобільних установок. Тривалий термін служби олив OPTICOMP забезпечує висока стабільність мастильного матеріалу, що у поєднанні з рядом інших експлуатаційних характеристик преміум рівня, робить ці рідини оптимальним вибором для мащення повітряних компресорів.

Для замовлення стають доступними оливи компресорів у класах в’язкостей ISO VG 32, 46, 68, 100, 150, 220 та зручних фасуваннях у вигляді бочки та каністри 20 літрів. Широкий асортимент нової лінійки продуктів дозволить забезпечити максимально велике охоплення потреб виробничих підприємств і стане гармонічним доповненням мастильних матеріалів Opet.

Отримати більш детальну інформацію про компресорні оливи OPTICOMP для повітряних компресорів та умови постачання можна у представників дистриб’юторської мережі Opet в Україні.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН