ПРО НАС

Для яких двигунів призначена олива 0W-16?

Для яких двигунів призначена олива 0W-16?

Сучасні двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ) мають комбіновану систему мащення. При цьому більшість двигунів гібридних автомобілів вимагають особливої моторної оливи. Що диктує вимога та чому малов’язку оливу рекомендовано для авто з гібридним приводом?

Вибір необхідної в'язкості оливи для визначеного двигуна залежить від його конструкційних особливостей, умов роботи (температури, навантаження, швидкості тощо), технічного стану двигуна та машини в цілому. Більшість гібридних автомобілів оснащені електромотором переважно у парі з двигуном, що працює за циклом Аткінсона, який надає ряд переваг та ставить задачі мастильному матеріалу. До класифікації моторних олив SAE J300 були внесені зміни саме за вимогами Toyota та Honda, які разом з Lexus впевнено тримають лідерство серед кількості моделей авто з гібридною силовою установкою.

Для цих японських марок гібридних автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, які працюють за модифікованим циклом Отто, призначена прогресивна моторна олива     Fulltech 0W-16, що покликана забезпечити підвищену потужність разом з посиленим рівнем захисту. Повністю високоякісна синтетична олива Opet Fulltech 0W-16 виконує вимоги останніх специфікації для бензинових двигунів API SP та ILSAC GF-6B. Спеціально розроблена для та попередження явищ низькошвидкісного попереднього запалювання LSPI у малооб’ємних ДВЗ гібридних авто.

Легка плинність Fulltech 0W-16 сприяє не лише швидкому пуску двигуна за низьких температур, а й покращеному охолодженню його деталей за підвищених температурних навантажень. Окрім того, олива володіє покращеними протиокислювальними та протизношувальними характеристиками і посиленою стійкістю до утворення відкладень. Відмінні фільтрувальні властивості сприяють швидкому поступанню мастильного матеріалу по усім каналам системи мащення двигуна гібридного автомобіля.

До переліку нових моделей автомобілів, для яких рекомендована моторна олива Opet Fulltech 0W-16, відносяться:

  • Toyota Camry Hybrid, Prius Hybrid, C-HR, Corolla8 та 2.0 Hybrid, Highlander 2.5 Hybrid, Aygo 1.0, Yaris 1.0, 1.5 та Yaris Cross 1.5 і RAV4 2.0, 2.5, в т. ч. гібриди.
  • Lexus UX 200, 250, 250h, ES 300h.
  • Honda CR-V 0 Hybrid, Accord X Hybrid 2.0, Jazz та Fit 1.5.

Сучасна моторна олива Opet Fulltech 0W-16 сприяє повнішому використанню енергії палива і забезпечує вищу економічність та захист гібридних двигунів автомобілів Toyota, Lexus та Honda, у тому числі Plug-in гібридів. Основними двигунами, котрим призначено цей мастильний матеріал низької в’язкості, є A25A-FX(K)S, 2ZR-FXE, M15A-FK(X)S, 1KR-FE, M20A-FK(X)S, A25A-FX(K)S, LFB2, L15B4 та інші.

Звіряйтеся з інструкцією по експлуатації автомобіля або звертайтеся до підтримки Opet.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН