ПРО НАС

«Рекомендуємо лише те, чим користуємось самі!»

Денис Савельєв, генеральний директор компанії «НФМ АГРО»

Перед тим, як запропонувати мастильні матеріали торговельної марки Opet широкому колу споживачів, були проведені польові випробування у власному тракторному парку компанії «НФМ АГРО»

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні оливи для легкових автомобілів FORD


Для легкових та легких комерційних автомобілів FORD серед продукції Opet є декілька моторних олив серії Fullmax, які відповідають сучасним специфікаціям цього всесвітньо відомого автовиробника.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нова моторна олива для вантажівок, що працюють на CNG


Opet Fullpro HT MSPS GAS 15W-40 – нова моторна олива, яка розроблена для використання у двигунах важких комерційних автомобілів, що працюють на природному газі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для вантажівок FORD TRUCKS


Для вантажних автомобілів FORD TRUCKS у співпраці з інженерами Ford Automotive була розроблена синтетична моторна олива з ексклюзивним допуском FORD WSS-M2C213-A1 – Opet Fullpro HT SYN LD 5W-30.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для кар'єрної техніки


Спеціалізовані трансмісійні оливи Opet серії Fullgear CT і Fullgear FD забезпечують ефективний захист від зносу і тривалий термін служби вузлів і механізмів дорожньо-будівельної та кар'єрної техніки, навіть в екстремальних умовах експлуатації

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Як правильно обирати антифриз


При виборі охолоджувальної рідини варто звертати увагу на рекомендації виробника техніки, склад антифризу, та вибирати перевіреного виробника, який гарантує якість своєї продукції.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Захист трансмісії разом з оливами Opet Fullgear HYP EP


Трансмісійні оливи Opet серії Fullgear HYP EP забезпечать чудовий захист від зносу в гіпоїдних передач, диференціалах і мостах сільськогосподарської та комерційної техніки, що працює навіть в екстремальних умовах експлуатації.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зберігайте правильно!


Для того, щоб оливи та інші технічні рідини не втратили свої властивості, потрібно забезпечити належне їх зберігання.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Fullpro HT MSPS - якість та вигода!


Використовуючи високоякісні оливи Opet Fullpro HT MSPS з комплексним набором властивостей, необхідним хімічним складом та в’язкістю, що відповідають вимогам виробника техніки, можливо забезпечити відсутність поломок та простою техніки, мінімізувати витрати на неплановий ремонт та запчастини, а також уникнути втрат врожаю чи наявності необробленої землі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

UTTO від Opet - універсальне рішення для агропідприємств.


В конструктивних особливостях сучасних сільськогосподарських машин закладена можливість застосовувати так звані універсальні тракторні трансмісійні оливи (UTTO) у великій кількості вузлів техніки: в важконавантажених трансмісіях, головних передачах, диференціалах, гідравлічних системах і системах гідропідсилювача керма, «мокрих» дискових гальмах, механізмах відбору потужності і гидростатичних передач.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Розповідаємо про opetні агрогосподарства


Буквально з першого дня існування Opet в Україні та до теперішнього часу оливи постійно проходять експлуатаційні випробування в різноманітній сільськогосподарській техніці. Правильно підібрані оливи Opet дозволили суттєво збільшити кількість мотогодин, виявити приховані проблеми вузлів техніки, що змащуються, які в подальшому могли привести до виходу її з ладу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні автоперевізники


Навіть за умови грамотного підбору, наявності обов'язкових допусків і схвалень, перехід автопарку на використання іншої оливи – процес вкрай складний, «болючий», та викликає багато сумнівів та запитань. Для відповідей на всі ці питання спеціалістами Opet була підготовлена програма перевірки якості оливи в реальних умовах використання, яка дозволяє контролювати параметри працюючої оливи.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Проведені семінари для "НФМ АГРО"


Протягом липня відбулась низка семінарів для торговельної команди «НФМ АГРО» в Києві, Дніпрі та Хмельницькому, в якій прийняли участь більше 40 менеджерів та технічних спеціалістів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Платіть за одну каністру, а отримуйте дві!


Купуючи каністру оливи Opet отримуєте додатково ще таку саму абсолютно безкоштовно!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Літр синтетичної моторної оливи безкоштовно!


Потрібно 6 літрів моторної оливи за ціною 5-літрової каністри? Тоді ця пропозиція саме для Вас!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спеціально для власників авто з ГБО каністра оливи у подарунок!


Якщо ваше авто обладнане ГБО, тоді ви можете отримати 1 літр спеціалізованої оливи Opet в подарунок!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Lubricants та ТОВ «НФМ АГРО» підписали угоду про партнерство.


Компанія ТОВ «НФМ АГРО», один з найбільших офіційних дистриб'юторів сільськогосподарської техніки Case IH, та представництво бренду Opet в Україні підписали угоду про партнерство.
Вона передбачає розповсюдження та просування мастильних матеріалів Opet через розвинену мережу регіональних представництв та складів запасних частин «НФМ АГРО»

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

ТОВ «ПОЛЕТЕХНІКА» та Opet Lubricants розпочали співробітництво


Розширення присутності бренду Opet відбулось завдяки партнерству з компанією ПОЛЕТЕХНІКА, яка має представництва, що охоплюють більше 80% території України.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet на будівництві доріг.


Однією із головних умов надійності та ефективності сучасної дорожньо-будівельної техніки є використання сучасних мастильних матеріалів та своєчасна їх заміна у вузлах змащення. Такі мастильні матеріали здатні працювати в жорстких умовах експлуатації та забезпечити високий рівень захисту вузлів та механізмів від зносу протягом усього інтервалу заміни.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

"Спектр-Агро" - новий аграрний партнер.


Оливи Opet наразі стали доступними для клієнтів ТОВ «Спектр-Агро» - національної аграрної компанії.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи UTTO від Opet за дуже вигідними цінами.


Лише один місяць гідротрансмісійні оливи Opet Fulltrac (UTTO) за дуже привабливими цінами.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дешевше вже не може бути!

Спеціальні ціни на акційний асортимент продукції Opet в бочках.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Ціни зафіксовано!


Лише в квітні ви маєте можливість замовити мастильні матеріали Opet за незмінною ціною, не дивлячись на швидке зростання курсу Євро.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для спецтехніки


Широкий асортимент продукції Opet дозволяє повністю забезпечити різноманітне обладнання та спецтехніку якісними моторними, трансмісійними і гідравлічними оливами, а також охолоджуючими рідинами.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Fulltrac Fluid Y 10W-30 - розширення асортименту олив для аграрної техніки


Асортимент UTTO – спеціалізованих універсальних трансмісійних олив Opet серії Fulltrac для аграрної техніки поповнився новим продуктом – Opet Fulltrac Fluid Y 10W-30.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Fullmax TF-BD 5W-30 - новинка асортименту.


Оновлення асортименту Opet - нова синтетична моторна олива.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

OPETні оливи для сільського господарства.

Сучасний аграрний бізнес стрімко розвивається і з кожним роком підвищує свій рівень продуктивності.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ