ПРО НАС

ТОВ «ПОЛЕТЕХНІКА» та Opet Lubricants розпочали співробітництво

ТОВ «ПОЛЕТЕХНІКА» та Opet Lubricants розпочали співробітництво


Розширення присутності бренду Opet відбулось завдяки партнерству з компанією ПОЛЕТЕХНІКА, яка має представництва, що охоплюють більше 80% території України.

В асортименті присутня сільськогосподарська техніка таких відомих брендів, як New Holland, Horsch, Berthoud, Merlo, Zaffrani, Kverneland, Capello, Kinze, Salford, Stoll.

Сервіс компанії ПОЛЕТЕХНІКА допомагає налаштувати і відремонтувати техніку у режимі 24/7. Майстерні європейського стандарту виконують агрегатні ремонти, а великі склади запчастин забезпечують безперебійну роботу. Оперативна робота сервісної служби і відділу запчастин економлять час і гроші аграрія, надаючи сервісне обслуговування техніки по всій території України завдяки широкій мережі ремонтних центрів та силами виключно фахових спеціалістів.

Стабільно висока якість, наявність схвалень світових виробників техніки, конвеєрна заливка мастильних матеріалів Opet в агрегати Case та New Holland в Туреччині – все це, на додачу до професійного сервісу від фахівців компанії ПОЛЕТЕХНІКА, є запорукою надійної роботи сільськогосподарської техніки.

Замовити продукцію можна безпосередньо на сайті компанії ПОЛЕТЕХНІКА.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН