ПРО НАС

Оливи Opet для кар'єрної техніки

Оливи Opet для кар'єрної техніки


Екстремальні умови, в яких працює кар'єрна техніка, вимагають використання олив та технічних рідин, готових витримувати підвищені навантаження протягом всього міжсервісного інтервалу, рекомендованого виробником техніки. Від якості мастильних матеріалів безпосередньо залежить надійність і безвідмовність техніки і, відповідно, дотримання термінів всіх запланованих робіт. Крім простою, позаплановий ремонт кар'єрного самоскида, екскаватора або бульдозера – це, зазвичай, серйозні непередбачувані фінансові втрати.

Спеціалізовані трансмісійні оливи Opet серії Fullgear CT і Fullgear FD забезпечують ефективний захист від зносу і тривалий термін служби вузлів і механізмів дорожньо-будівельної та кар'єрної техніки, навіть в екстремальних умовах експлуатації.

Opet Fullgear CT 10W/30/50 (SAE 10W; SAE 30; SAE 50; ALLISON C-4; CAT TO-4; KOMATSU KES 07.868.1; ZF TE-ML 03C) – серія високоефективних трансмісійних олив для автоматичних трансмісій або трансмісій з автоматичним / механічним перемиканням передач (powershift), кінцевих передач, «мокрого» зчеплення. Розроблені для техніки провідних виробників, що працює в екстремальних умовах, особливо рекомендується для застосування в техніці Caterpillar.

Opet Fullgear FD 10W-30 (ALLISON C-4; API GL-4; CAT TO-2; CNH MAT 3525; VCE WB 101; ZF TE-ML 21F/17E/06K/05F/03E) – багатофункціональна трансмісійна олива для механічних або автоматичних трансмісій, систем гідравлічних, барабанних і «мокрих» гальм, кінцевих передач і валів відбору потужності будівельної техніки.

З повним переліком олив Opet, призначених для застосування в спецтехніці, можна ознайомитись за посиланням на нашому сайті.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН