ПРО НАС

Захист трансмісії разом з оливами Opet Fullgear HYP EP

Захист трансмісії разом з оливами Opet Fullgear HYP EP


Трансмісія комбайна або трактора складається з різних вузлів та механізмів, які передають зусилля від двигуна до ведучих коліс, а також дозволяє змінювати величину цього зусилля відповідно параметрів руху або від'єднувати двигун від ведучих коліс. Кожен з цих механізмів безпосередньо впливає на загальну працездатність сільськогосподарської техніки.

Не останню роль в цьому процесі відіграє гіпоїдна передача – особливий вид гвинтових зубчастих передач, які представляють собою конічні колеса з перехресними осями. Основна особливість - мала площа зачеплення, так звана «пляма контакту», де присутні велике навантаження і тертя. У даних умовах, наближених до екстремальних, можуть використовуватися тільки спеціальні гіпоїдні оливи, що створюють суцільну плівку оливи між поверхнями зубців шестерень, що труться. Завдяки високій в'язкості оливи забезпечується формування стійкої до розриву плівки оливи на шестернях і, як наслідок, забезпечується відсутність задирів металевих поверхонь, мінімізація тертя і зносу, а пакет присадок, що входить до складу оливи, забезпечує контроль над утворенням іржі, корозійних явищ і спінювання, збільшуючи термін експлуатації як вузла, так і оливи.

Функціональне призначення гіпоїдних олив дуже широке. Це і відведення тепла від поверхонь, що труться, і зниження вібрацій, шуму і ударних навантажень, а також мінімізація втрат потужності вузлів при терті. Як наслідок – підвищення коефіцієнту корисної дії. Найбільш вірний підбір оливи для гіпоїдної передачі, перш за все, полягає в дотриманні рекомендацій виробника передачі або техніки, на якій вона встановлена, приймаючи також до уваги її стан та умови експлуатації.

Трансмісійні оливи Opet серії Fullgear HYP EP забезпечать чудовий захист від зносу в гіпоїдних передач, диференціалах і мостах сільськогосподарської та комерційної техніки, що працює навіть в екстремальних умовах експлуатації.

Opet Fullgear HYP EP SAE 80W-90
API GL-5; MAN 342 M2; MIL-L-2105D; ZF TE-ML 05A, 7A,12E, 16B, 16C, 16D, 17B, 19B, 21A;

Opet Fullgear HYP EP SAE 85W-140
API GL-5; MAN 342 M2; MIL-L-2105D; ZF TE-ML 05A, 7A,12E, 16B, 16C, 16D, 21A.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН