ПРО НАС

Opet на будівництві доріг.

Opet на будівництві доріг.


Безумовно, сучасні автошляхи – це великі та складні інженерні споруди, що дозволяють безпечно подорожувати чи перевозити вантажі. Вони мають значну пропускну здатність та витримують великі навантаження протягом довгого часу експлуатації.

Будівництво таких доріг стало можливо завдяки сучасній дорожньо-будівельній техніці, що здатна витримувати великі навантаження (значно більші, ніж ті, які характерні магістральним перевезенням), а саме працювати в таких умовах експлуатації як:
- дуже високі температури;
- робота в режимі «старт-стоп»;
- тривалий час роботи на холостому ході;
- вкрай підвищений рівень запиленості;
- цілодобова робота техніки.

Однією із головних умов надійності та ефективності сучасної дорожньо-будівельної техніки є використання сучасних мастильних матеріалів та своєчасна їх заміна у вузлах змащення. Такі мастильні матеріали здатні працювати в жорстких умовах експлуатації та забезпечити високий рівень захисту вузлів та механізмів від зносу протягом усього інтервалу заміни.

Мастильні матеріали Opet повністю задовольняють вимоги імпортних та вітчизняних виробників спецтехніки та успішно застосовуються в обладнанні низки провідних дорожньо-будівельних компаній України.

Широкий асортимент продукції Opet дозволяє повністю забезпечити різноманітне обладнання та спецтехніку якісними мастильними матеріалами та охолоджуючими рідинами.

Більш детально про асортимент та застосування мастильних матеріалів Opet ви можете дізнатися на нашому сайті www.opet.ua або у регіональних представників.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН