ПРО НАС

Оливи Opet для вантажівок FORD TRUCKS

Оливи Opet для вантажівок FORD TRUCKS


Вантажні автомобілі відіграють дуже важливу роль в житті людей. Збільшується їхня кількість, розширюється функціональність, застосовуються нові технології. Їх можна зустріти на будівництві доріг, на службі сільськогосподарських та комунальних підприємств, рятувальників, або за перевезенням багатотонних причепів.

Сучасні силові агрегати потребують сучасних та високотехнологічних мастильних матеріалів для досягнення максимальної продуктивності та довговічності двигуна. Саме тому для вантажних автомобілів FORD TRUCKS у співпраці з інженерами Ford Automotive була розроблена синтетична моторна олива з ексклюзивним допуском FORD WSS-M2C213-A1 – Opet Fullpro HT SYN LD 5W-30, яка є оливою першої заливки на заводі FORD TRUCKS, а також використовується для сервісного/гарантійного обслуговування вантажних автомобілів FORD TRUCKS в Туреччині.

Fullpro HT SYN LD 5W-30 (ACEA E9/E6; FORD WSS-M2C213-A1).
Синтетична моторна олива з неперевершеними експлуатаційними характеристиками. Підходить для використання у дизельних двигунах Євро V та Євро VI, оснащених системами обробки відпрацьованих газів DPF, EGR, SCR. Забезпечує економію пального, відмінний захист, легкий холодний пуск та подовжений інтервал заміни.

Fullpro HT SYN 10W-40.
(ACEA E4/E7; API CI-4/CH-4/CG-4; FORD WSS-M2C944-A ; DEUTZ DQC IV-10; CAT ECF-1-a; CUMMINS CES 20078/77; MACK EO-M PLUS; MAN M 3377/M 3277; MB-APPROVAL 228.5; MTU TYPE-3; RENAULT RLD-2/RLD/RXD; VOLVO VDS-3). Синтетична моторна олива для використання у дизельних двигунах сучасної важкої комерційної техніки з рівнем викидів стандарту Євро IV і вище, оснащених селективним каталітичним нейтралізатором (SCR) та без дизельного сажового фільтру (DPF). Відмінна циркуляція оливи при холодному пускові, підтримання деталей двигуна у чистоті та його захист від зносу в екстремальних умовах експлуатації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН