ПРО НАС

Нова олива для сучасних дизелів Ford EcoBlue

Нова олива для сучасних дизелів Ford EcoBlue

Результатами співпраці інженерів компанії Opet Fuchs та Ford Automotive є не лише створення нових моделей двигунів, заповнення продуктами Opet техніки Ford з конвеєрів, а й нова високопродуктивна моторна олива для малооб’ємних дизельних двигунів легкових авто.

Сімейство сучасних компактних, потужних, економічних і екологічних двигунів EcoBlue створено для заміни покоління моторів Ford Duratorq, що працюють на дизельному паливі. Цільовий стандарт емісії Євро-6 та належний захист найменших представників Ford EcoBlue з робочим об’ємом 1.5 л покликана забезпечити нова спеціалізована моторна олива

Opet Fullmax FD 0W-20.

 

Заявлені покращення EcoBlue забезпечує цілком синтетична високопродуктивна олива Fullmax FD 0W-20 з інноваційним комплексом легувальних додатків для усіх умов експлуатації, − абсолютно нова архітектура та олива двигуна забезпечують знижене тертя та надзвичайне покращення паливної ефективності на рівні 13%. Окрім цього, Fullmax FD 0W-20 є повністю сумісною з системами доочищення відпрацьованих газів відповідних моделей авто, наприклад SCR-каталізаторами селективного відновлення та фільтрами твердих часток DPF. Специфікація Ford WSS-M2C952-A1 нової моторної оливи є невід’ємною частиною дизельних двигунів 1.5 EcoBlue автомобілів Kuga, Focus, Tourneo, Transit, EcoSport, починаючи з 2018 модельного року.

Важливо не плутати дизельні двигуни 1.5 EcoBlue з попередниками, а саме 1.5 TDCi Duratorq, для яких рекомендована олива такої ж специфікації, як і для 2.0 EcoBlue – Fullmax 0W-30 WSS-M2C950-A, що представлена у асортименті Opet аж у 5-ти варіантах фасування, у тому числі 5 та 10,5 л тарі. У свою чергу для гами сучасних бензинових двигунів Ford EcoBoost (1.0, 1.5, 1.6) і більшості попередніх моторів рекомендована оригінальна олива специфікації

WSS-M2C948-B  FMY Formula FE Ultra 5W-20 виробництва Opet Fuchs, що доступна на складах офіційного імпортера компанії Фукс Мастила Україна у каністрах 5 та 1 літрів.

Особливістю нової моторної оливи Fullmax FD 0W-20 є і такий не менш цікавий факт, що вона виконує нові спеціальні вимоги щодо сумісності мастильного матеріалу з матеріалом оливозануреного ременя приводу газорозподільчого механізму (ГРМ) дизельного двигуна 1.5 EcoBlue. Також продукт випускається у оптимізованій спеціальній каністрі, об’єм якої рівний ємності системи мащення і складає 6,2 літра. З такою каністрою ви сплачуватимете тільки за ті літри, які справді потрібно для повної заміни оливи в двигуні.  Великий запас лужних властивостей попереджує утворення сильних кислот і прискореного зношування, що у комплексі з надзвичайною термічною стабільністю та покращеними в’язкісними характеристиками подовжує строк служби двигуна і захищає турбонагнітачі двигунів Ford EcoBlue 1.5, навіть за подовжених міжсервісних інтервалів.

Надзвичайно високі значення індексу в’язкості (ІВ, VI) та лужності (TBN) оливи Opet Fullmax FD 0W-20 у комплексі з преміальним пакетом високопродуктивних легувальних додатків забезпечують високий рівень захисту від зношування нового покоління високопродуктивних дизельних і бензинових двигунів за усіх умов експлуатації та манер водіння. Окрім того, може використовуватися у бензинових двигунах автомобілів різних марок, зокрема корейських та японських, для яких рекомендовано використання моторної оливи SAE 0W-20.

Перелік інших спеціалізованих моторних олив для автомобілів марки Ford доступний на офіційному сайті Opet в Україні за цим посиланням.

Дізнатися детальніше можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН