ПРО НАС

Масштабуйте ваш бізнес разом з Opet

Масштабуйте ваш бізнес разом з Opet

За короткий проміжок часу Opet заручився довірою широкої аудиторії українських користувачів. Всеосяжний асортимент високоякісних продуктів для автовласників та комерційних підприємств транспортної, сільськогосподарської, кар’єрно-будівельної галузей разом з довершеним сервісом дозволяють задовільнити потреби найвибагливіших клієнтів.

Мастильні матеріали та технічні рідини Opet і ROM випускає єдине спільне підприємство Opet Fuchs потужністю понад 60 млн. літрів готової продукції у рік, уповноваженим представником якого на теренах нашої держави виступає компанія ТОВ «Фукс Мастила Україна». З метою підтримання та розвитку реалізації офіційне представництво бренду відкрите та запрошує до співпраці як регіональних мультиканальних партнерів, так і дистриб’юторів з чітко вираженою специфікою у певній галузі, які зацікавлені у відповідності високому рівню продукції та постійному вдосконаленні. Регіони дистрибуції та канали збуту обговорюються з кожним кандидатом окремо.

Вибудова сталих відносин здійснюється для взаємовигідного партнерства та росту можливостей і досягнення успіху, на що робить акцент бізнес-модель Opet. Найкращі приклади масштабування бізнесу та багаторічний досвід міжнародної компанії, що є синергічним поєднанням найбільшого холдингу та технологічної довершеності, створюють безліч переваг співпраці з Opet. Майбутнім партнерам ми одразу пропонуємо:

  • високоякісні мастильні матеріали, що мають схвалення та рекомендації світових виробників техніки;
  • конкурентоспроможні ціни;
  • високу маржинальність бізнесу;
  • значне відтермінування платежу;
  • безперебійні поставки зі складу імпортера в Україні;
  • кваліфікований технічний супровід та підтримку;
  • потужні маркетингові інструменти;
  • навчання персоналу (технічні тренінги та тренінги орієнтовані на продажі олив).

Оптимально збалансоване портфоліо продуктів та наявність стабільних складських запасів в Україні сприяють стабільному попиту та збуту асортименту Opet серед споживачів, максимально ефективно розширювати перелік яких під силу саме вашому бізнесу.

Якщо ви маєте зацікавленість у дистрибуції продуктів Opet − зв'яжіться стосовно отримання деталей співпраці з керівником відділу Opet, надіславши електронного листа за наступною адресою: maksym.romashyn@fuchs.com.

Будемо раді діалогу!

Ми завжди відкриті для обговорення взаємовигідних рішень задля розвитку спільного бізнесу!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН