ПРО НАС

Ера малов’язких олив 0W - ….

Ера малов’язких олив 0W - ….

Глобальні тенденції щодо мінімізації споживання палива та зменшення викидів автомобілями напряму впливають на підвищення енергоефективності шляхом використання мастильних матеріалів з низькими показниками в’язкості. У асортименті моторних олив Opet представлено широкий перелік мастильних матеріалів з надзвичайними показниками плинності, що призначені для широкого кола бензинових та дизельних двигунів.

Зміщення акценту відбувається у оливах вищого класу, наприклад Fulltech та Fullmax, які орієнтовані на енергозаощадження (економію палива) при безумовному захисті усіх деталей двигуна. Половина представлених у флагманській серії олив Opet для легкових автомобілів знаходиться у класі 0W за SAE J300. Найбільш енергоощадним є передовий мастильний матеріал Fulltech 0W-16 (API SP/ SN Plus, ILSAC GF-6B) останнього покоління, призначений у першу чергу для ряду моделей Toyota, Lexus та Suzuki, зокрема оснащених гібридною силовою установкою.

Також рекомендованою для бензинових двигунів сучасних автомобілів є моторна олива Fulltech 0W-20 (API SN, GM Dexos 1TM, ILSAC GF-5), популярна серед більшості марок машин з американського ринку. Натомість застосування як у бензинових, так і дизельних двигунах легкових та легких комерційних авто знайшла олива Fulltech 0W-30 (ACEA A5/B5, API SL/CF) з надзвичайно високим індексом в’язкості (VI) та традиційним пакетом легувальних додатків.

П’ятірка малов’язких олив фігурує у серії бестселерів мастильних матеріалів Opet для двигунів легкового транспорту:

  1. багатоцільова Fullmax 0W-20, розроблена у першу чергу для дизелів Ford, Renault (RN17 FE), а також бензинових моторів, у т.ч. згідно ACEA C5, MB-Approval 229.71 та Opel OV0401547;
  2. нова високотехнологічна олива першого заповнення Fullmax FD 0W-20 у каністрі 6,2л, призначена для двигунів Ford EcoBlue 1.5 автомобілів Kuga, Focus, Tourneo, Transit, EcoSport з 2018 р.в.;
  3. Fullmax 0W-30 у надзвичайно широкому переліку фасувань, що є оливою конвеєрної заливки для двигунів Duratorg та Ecoblue (Ford M2C950-A) і виконує вимоги ACEA C2;
  4. нова Fullmax TF-DM1 0W-20 відповідної специфікації Fiat (9.55535-DM1), що постачається для випуску автомобілів стандарту Euro 6d, зокрема популярної моделі Fiat Tipo, та доступна для замовлення в Україні;
  5. також цілком синтетична Fullmax TF-D 0W-30 (ACEA C2) для дизельних двигунів автомобілів Fiat, які потребують специфікації 9.55535-DS1. Паралельно Opet випускає Fullmax TF-B 0W-30 (Fiat 9.55535-GS1) для бензинових авто марки.

Висока стабільність в’язкості енергоощадних олив Opet практично не змінюється протягом усього інтервалу роботи, що розширює інтервали обслуговування автомобілів. Висока стійкість до окиснення і утворення відкладень також подовжує строк служби мастильних матеріалів та двигунів у цілому.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації, а замовити продукцію Opet завжди можна у розгалуженій мережі дистриб’юторів по всій території України.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН