ПРО НАС

Мастильні матеріали для позашляхової будівельної техніки

Мастильні матеріали для позашляхової будівельної техніки

Співпраця та рекомендації Opet від галузевих експертів будівельного бізнесу, таких як Onur, Crane Ukraine, Спецмаш, АВТЕК, Техно Буд Центр та ін., підкреслює виняткову якість та довіру продукції. Більше того, Opet є конвеєрним постачальником для першого заповнення техніки Case та New Holland Construction у Туреччині.

Офіційне представництво бренду Opet – компанія «Фукс Мастила Україна» − пропонує повний перелік мастильних матеріалів та технічних рідин для різноманітної техніки напряму від виробника. Дещо раніше було розглянуто особливості моторних олив для позашляхових будівельних машин, асортимент яких доповнюють сезонні продукти серії Fullmono. Невід’ємною частиною належного обслуговування такого роду техніки є використання спеціалізованих трансмісійних мастильних матеріалів, якими є універсальні оливи Fullgear, що також рекомендовані до застосування у гідравлічних системах.

Особливо затребуваною для механічних та автоматичних передач, систем гідравлічних, барабанних і вологих гальм, кінцевих передач та валів відбору потужності дорожньо-будівельної, кар’єрної та комунальної техніки є широко спеціалізована трансмісійна олива Fullgear FD 10W-30 (Allison C-4, API GL-4, CAT TO-2, CNH MAT 3525, Volvo Construction Equipment WB 101 та ін.). Серія сезонних багатофункціональних продуктів Fullgear CT у класах  SAE 10W, 30 та 50 призначена для силових трансмісій та КПП типу powershıft і гідравлічних систем з вимогами CAT TO-4, Komatsu KES 07.868.1, ZF TE-ML 03C та суміжних.

Окрім цього, Opet пропонує високоефективні мастильні матеріали для закритих редукторів, рекомендованих також до застосуваннях у ряді трансмісій кар’єрних самоскидів та спеціального обладнання (дробарок, грохотів і т.п), пластичні мастила Arga та нещодавно налагодив випуск універсальних олив для повітряних компресорів, що вже доступні в Україні.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації, а замовити продукцію Opet завжди можна у розгалуженій мережі дистриб’юторів по всій території України.

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН