ПРО НАС

У новий мото сезон − з новою оливою!

У новий мото сезон − з новою оливою!

Мототехніка є дуже поширеною у Туреччині, де на спільному підприємстві Opet Fuchs виробляють відповідні оливи, що здобувають усе більшу популярність в Україні.

Експлуатаційні властивості моторної оливи Opet Fullmoto 4T 10W-40 цілком задовольняють вимоги шосейних мотоциклів та деяких позашляхових, у тому числі спортивних і квадроциклів. Ця олива класу Ultra Hıgh Performance виготовлена на синтетичній основі з спеціальними пакетами легувальних додатків, які надають мастильному матеріалу відмінні антикорозійні та протизношувальні характеристики і відповідно подовжують строк служби двигуна і його деталей.

Олива Fullmoto 4T 10W-40 забезпечує чистоту 4-тактних двигунів та компонентів і безпроблемну експлуатацію мототехніки, навіть з інтегрованою коробкою передач (КПП), завдяки попередженню процесів утворення відкладень та шламів за усіх кліматичних умов суміжних широт і режимів експлуатації. Підходить для бензинових моторів як з водяним, так і повітряним охолодженням.

Високоякісна олива Opet Fullmoto 4T 10W-40 спеціально розроблена з урахуванням вимог провідних виробників мототехніки. Виконуючи нормативи специфікацій JASO MA2/MA, API SJ та ін., Fullmoto 4T 10W-40 створює найефективніші рівні тертя, щоб гарантувати роботу зчеплення інтегрованих КПП під час трьох режимів їзди: старт, розгін і постійна швидкість. Міські, туристичні, тріал, ендуро та інші мотоцикли і скутери, а також баггі і мотовсюдиходи – підбирайте необхідні мастильні матеріали та сервісні рідини за допомогою сервісу Fullmatch та консультацій з Opet.

Повний перелік олив Opet зазначено на офіційному сайті, у розділі продукція.

Щоб не пропускати актуальні новини та активності, долучайтеся до спільноти у Facebook .

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН