ПРО НАС

Оливи для змішаного парку техніки

Оливи для змішаного парку техніки

Використання однієї моторної оливи у якості універсального мастильного матеріалу для різнобрендових парків техніки є раціональним та технічно можливим рішенням з Opet. Для великих автопарків розроблено декілька універсальних олив Opet з урахуванням потреб різноманітної техніки.

Найкращою практикою приведення обслуговування техніки автопарків до кількох мастильних матеріалів є створення індивідуальних карт мащення для кожного окремого підприємства з можливістю техніко-економічного обґрунтування. Великі напрацювання продуктів Opet на території нашої держави завдячують офіційному представництву «Фукс Мастила Україна» та дозволяють ефективно використовувати 3 оливи та їхні варіації у практичній більшості усіх національних автопарків.

Сертифікованою для сучасних моделей вантажних автомобілів, автобусів і мікроавтобусів (особливо MB Sprinter, Vito і т.п.) з високоефективними дизельними двигунами останніх поколінь та бензинових двигунів легкових автомобілів за API CK-4/SN є цілком синтетична моторна олива Opet Fullpro HT LSPS 5W-30. Виконує вимоги останнього класу щодо моторних олив для потужної комерційної техніки з дизельними двигунами та прогресивними системами очищення викидних газів типово стандарту емісії Euro-6. Одночасно Fullpro HT LSPS 5W-30 поєднує вимоги групи API SN для бензинових двигунів, яка замінює багато попередніх, та підходить для практично усіх азіатських легкових авто (японських, корейських і т.д.).

Широко розповсюдженою та затребуваною серед багатьох моделей комерційної техніки аж до стандарту Euro-5 є моторна олива на синтетичній основі Fullmaster 10W-40. Синергічне поєднання високоякісних базових олив і спеціальних пакетів легувальних додатків дозволяють впевнено використовувати Opet Fullmaster 10W-40 у турбованих дизелях дорожньої та спеціальної техніки з системами EGR, SCR та ін. за важких умов експлуатації. Разом з широким переліком застосувань у комерційних транспортних засобах ця олива також підходить для бензинових двигунів легкових автомобілів, що потребують оливи класу API SL або нижчих.

Ліцензована високопродуктивна моторна олива Fullpro HT CI-4 15W-40 є перевіреним рішенням для мультибрендових парків різноманітної позашляхової (аграрної, кар’єрної, будівельної, спеціальної) та дорожньої і легкої комерційної техніки, а також перевізників і багатьох легкових авто місцевої експлуатації. Володіє широким переліком схвалень та великою кількістю рекомендацій щодо використання у дизельних і бензинових двигунах згідно ліцензованих сервісних категорій API CI-4/SL. Opet Fullpro HT CI-4 15W-40 демонструє високі робочі характеристики за важких та тривалих умов роботи двигунів різноманітних видів техніки.

Задля комплексного обслуговування та мінімізації простою змішаних парків техніки Opet також надає трансмісійні оливи широкого застосування, наприклад Fullgear FRM 75W-80 та Fullgear EP 80W-90 призначені для коробок передач автомобілів DAF, Ford, Iveco, MAN, Renault, Volvo та ін., у т.ч. багатьох легкових авто. Потреби більшості диференціалів задовольняє серія трансмісійних олив високої продуктивності Fullgear HYP EP.

Вигідні пропозиції антифризів Opet відповідають рекомендаціям провідних виробників дизельних та бензинових двигунів комерційної техніки та пасажирських автомобілів. Високоякісні концентрати Extended Life Antifreeze та Super Antifreeze у різноманітних фасуваннях задовольняють потреби змішаних автопарків у всесезонних охолоджуючих рідинах.

Для організованого та ефективного планування і обслуговування різнобрендових парків техніки пропонуємо скористатися безкоштовною послугою створення індивідуальної Карти мащення під потреби кожного окремого підприємства. Звертайтеся за подробицями до партнерів Opet в Україні та обирайте універсальні оливи і технічні рідини для змішаних парків техніки на buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН