ПРО НАС

Пропозиція для логістичних компаній від Opet та «Автокомпоненти АВТЕК»

Пропозиція для логістичних компаній від Opet та «Автокомпоненти АВТЕК»

Бренд мастильних матеріалів OPET та офіційний дистриб’ютор на території України компанія ТОВ «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» пропонують співпрацю з постачання мастильних матеріалів та технічних рідин до вантажних автомобілів, тракторів, спеціальної  техніки та будівельного обладнання. Компанія «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» працює у всіх сегментах ринку з підприємствами приватної, державної та комунальної власності.

     Купуючи продукцію OPET в компанії ТОВ «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК», Ви отримуєте доступ до всього асортименту продукції компанії, яка успішно працює на автомобільному ринку України понад 27 років.

     Компанія пропонує продукцію оригінального виробництва та перевіреної якості, вироблену на сучасному підприємстві з витримуванням норм міжнародних стандартів.

     Для отримання найбільшого економічного ефекту від застосування мастильних матеріалів OPET пропонуємо кожному клієнту індивідуальний підбір олив та мастил для його автопарку з урахуванням умов експлуатації та завантаженості транспортних засобів. Такий підхід гарантує зменшення експлуатаційних витрат на одиницю виконаних транспортних робіт та зменшення часу простою транспортних засобів для технічного обслуговування.

     При купівлі мастильних матеріалів OPET в компанії ТОВ «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» Ви отримуєте:

1.    Продукцію, яка відповідає рівню міжнародних стандартів з усіма схваленнями автовиробників по доступній ціні.

2.    Рекомендації щодо застосування мастильних матеріалів з метою отримання максимального зниження експлуатаційних витрат.

3.    Доставку замовленої продукції за рахунок постачальника.

4.    Інформаційні матеріали з описом продукції та рекомендаціями щодо її застосування.

5.    Можливість участі в акціях з гарантованими подарунками (автомобільні компресори, набори професійного інструменту, універсальні ручні інструменти, бочкові насоси).

Замовити продукцію можна на сайті компанії

Контакти за посиланням

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН