ПРО НАС

Щоб не заклинили колеса причепа

Щоб не заклинили колеса причепа

Подеколи далекобійники вставляють пусті пластикові пляшки у диски, щоб впевнитися у обертанні коліс. Такий унікальний саморобний індикатор може продемонструвати блокування колеса, а от попередити несправність дозволяє якісне технічне обслуговування.

Високоефективний очисник ROM виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. призначений для вирішення ряду проблем прецизійних систем та превентивного обслуговування техніки. Зручний балон BRAKE and CLUTCH CLEANER підходить для широкого ряду операцій очищення різноманітних механізмів комерційних транспортних засобів та вантажівок.

Зазвичай періодичне поверхневе змащування компонентів гальмівної системи сприяє нормальному функціонуванню, однак за інтенсивної експлуатації та важких умов роботи і високих навантажень може знадобитися розбирання двопровідного крана управління гальмами чи/або головного гальмівного крана. Перед демонтажем та дефектуванням або нанесенням мастила на електро-пневматичні компоненти системи гальмування вантажівки та причепа або напівпричепа варто застосовувати очисник для видалення різноманітних забруднень та попередження потрапляння їх всередину, у тому числі старого мастила.

Спрей BRAKE and CLUTCH CLEANER можна використовувати у будь-якому положенні на 360° для видалення засмічень та застарілих забруднень з металевих поверхонь. Потужний струмінь очисника з балону 500 мл, що знаходиться під тиском, не лише здатен збити поверхневий шар бруду, а і розчинити комбіновані нашарування. Леткий засіб BRAKE and CLUTCH CLEANER після нанесення випаровується та не залишає слідів і при цьому не руйнує гумові компоненти.

Пряме призначення очисника, що у перекладі звучить як Очисник гальм та зчеплення , не обмежується лише названими системами, а поширюється також на технологічно правильні операції демонтажу, розбирання та встановлення компонентів рульового керування, двигуна, трансмісії, ходової частини. Ефективно видаляє мастильні матеріали, продукти окислення та зношування. Великий вихід стиснутого очисника BRAKE and CLUTCH CLEANER з ємнісного балона є оптимальним вибором для великих вантажівок.

Придбати високоефективний багатоцільовий очисник з серії ROM можна у партнерів Opet на маркетплейсі buy.opet.ua

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для СТО, Автомагазинів чи власного парку техніки.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН