ПРО НАС

Оливи для автомобілів Hyundai

Оливи для автомобілів Hyundai

Велике різноманіття олив Opet дозволяє задовольнити вимоги широкого ряду моделей автомобілів Hyundai багатьох поколінь. Три серії моторних олив виробництва Opet виконують більшість технічних специфікацій та призначені для двигунів різних типів і модифікацій, у тому числі корейського автовиробника.

Дещо раніше були описані тенденції офіційного сервісу нових автомобілів Hyundai та вимоги автовиробника щодо мастильних матеріалів. Нове сучасне виробництво Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. забезпечує передові стандарти якості мастильних матеріалів, а офіційне представництво в Україні – гарантійний супровід виробника та повну підтримку клієнтів.

Передова олива Fulltech 0W20 сприяє покращеній економії палива та створює новий рівень захисту. Наявність ліцензії моторної оливи Fullmax 5W30 (API SL, ACEA A5), що призначена для більшості бензинових авто Hyundai, доповнюють вигідні цінові пропозиції партнерів Opet. Гнучкі варіанти фасувань цього та мастильного матеріалу Fulllife DPF 5W-30 (ACEA C2/C3) відповідних дизельних двигунів надають додаткові переваги автовласникам Hyundai.

Усі моторні оливи Opet розраховані на роботу як у атмосферних, так і оснащених турбонагнітанням двигунах, що працюють у найрізноманітніших умовах експлуатації. Покращеними характеристиками для бензинових моторів Hyundai володіє олива вищих класів Fulllife 5W30 (API SN, ILSAC GF-5). У свою чергу вдосконаленими властивостями для автомобілів Hyundai Genesis наділена Fullmax 0W30. Посилену плівку мащення створює ліцензована за API SN цілком синтетична моторна олива Fullmax 5W40.

Для бензинових та дизельних автомобілів Hyundai попередніх поколінь призначені мастильні матеріали Opet, виготовлені за традиційними технологіями легувальних додатків, – Fullmax 10W40 та Fullmax Diesel 10W40. Спеціально для працюючих на газі двигунів автомобілів з ГБО розроблено відповідні моторні оливи Opet LPG.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для власного парку техніки.

Для особистих потреб замовляйте на Marketplace.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН