ПРО НАС

Унікальні вигідні упаковки моторних олив

Унікальні вигідні упаковки моторних олив

Брати «на розлив» чи докупляти ще одну каністру? – можна обрати кращий варіант серед спеціальних фасувань моторних олив Opet Lubricants. У каністрах об’ємом 7 літрів доступно більшість ексклюзивних пропозицій Opet.

Оптимізовані упаковки мастильних матеріалів виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. дозволяють купувати саме необхідний об’єм оливи для планової заміни при технічному обслуговуванні та не переплачувати за зайві літри чи каністри.

Моторні оливи Opet розроблені не лише з урахуванням широкої номенклатури специфікацій виробників автомобілів, а й з підходом до зручності та ергономічності для водіїв. Серед унікальних упаковок особливої уваги заслуговують наступні:

  • флагманська олива Opet стандарту LongLife III – Fulltech 5W-30 у фасуванні 7 літрів, що схвалена за специфікаціями VW 504.00/507.00, MB-Approval 228.51 та оптимальна у даному виконанні для автомобілів VW Touareg, Transporter та інших моделей концерну VAG (Audi, Seat, Skoda), а також ряду німецьких автовиробників;
  • оливи конвеєрного заповнення − Fullmax TF-BD 5W-30 у каністрі 3,2 літра, що призначена для автомобілів Fiat та Citroen, Peugeot і розрахована у першу чергу для двигунів сімейства Multijet автомобілів італійської марки, зокрема Doblo, 500, Punto, Tipo, Panda, які вимагають специфікації Fiat 9.55535-S1 / PSA B71 2290 і відповідають нормам Євро 4-5;
  • та високотехнологічна Fullmax FD 0W-20 у виконанні 6,2 л для двигунів Ford EcoBlue 1.5 автомобілів Kuga, Focus, Tourneo, Transit, EcoSport, Puma з 2018 року випуску, для яких регламентовано використання мастильного матеріалу специфікації WSS-M2C952-A1.

Одразу у двох дещо незвичних але зручних та вигідних виконаннях представлена у мережі партнерів Opet в Україні цілком синтетична моторна олива Fullmax 5W-30 (ACAE A5/B5, WSS-M2C913-D) з повноцінним пакетом легувальних додатків, що поміж іншого доступна у каністрах 7 та 10,5 літрів спеціально для автомобілів Ford Transit зі стандартною та подовженою базою відповідно. Додатковою перевагою таких фасувань є можливість використання одразу для двох автомобілів з малооб’ємними двигунами.

Не менш цікавою є трійка наступних моторних олив Opet у каністрах по 7 літрів:

  • Fulllife DPF 5W-30, що є оптимальною у такому фасуванні для японських потужних автомобілів, як дизельних так і бензинових, з ємнісними системами мащення (Toyota Land Cruiser (Prado), RAV-4 2.2, Mitsubishi Pajero, Nissan Patrol і т.п.) та двигунів Mercedes-Benz, наприклад моделей Vito, Sprinter, в тому числі для серії BlueEFFICIENCY;
  • багатофункціональна Fullpro HT CI-4 15W-40 для дизельних та бензинових двигунів комерційних, пасажирських автомобілів та спецтехніки, які вимагають специфікацій API CI-4/SL / ACEA E7 чи попередніх або Cummins CES 20078/77/76, Deutz DQC III-10, MB-Approval 228.3, GLOBAL DHD-1 та інших;
  • ліцензована всесезонна Fullmaster 10W-40M, що виконує вимоги JASO DH-1, API CI-4/SL та багатьох інших суворих стандартів мастильних матеріалів, для дизельних двигунів різноманітної техніки (легкі комерційні автомобілі, навантажувачі, мінітрактори і т.п).

Із зазначенням ємності системи мащення та необхідного сервісного об’єму заливання завжди доступний он-лайн підбір Opet Fullmatch.

Обирайте зручність та вигоду в одній каністрі на Marketplace buy.opet.ua

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для СТО, Автомагазинів чи власного парку техніки.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН