ПРО НАС

Чому антифриз G11 синій?

Чому антифриз G11 синій?

Червоні та сині рідини не означають високі та низькі температури ‒ початково на виробництві усі серійні антифризи для двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) є безбарвними. Додаткове тонування концентрату Super Antifreeze у блакитний колір демонструє приналежність до категорії силікатовмісних охолоджуючих рідин типу G11, про які мова йтиме далі.

Перше покоління антифризів з вмістом силікатів належить за найпоширенішою класифікацією Volkswagen AG до типу G11. Спільне новітнє підприємство німецького концерну Fuchs та турецького холдингу Koç під назвою Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає величезну кількість різнотипних охолоджуючих рідин ДВЗ для усіх видів техніки, зокрема і Super Antifreeze на основі етиленгліколю та комплексного пакету легувальних додатків. Ключовою перевагою цього антифризу від Opet є висока ефективність захисту від корозійних явищ, яка є особливо важливою для збереження деталей сучасних систем охолодження, що виготовлені зі сплавів алюмінію (радіаторів, головок блоків циліндрів).

Виключна доступність охолоджувача Super Antifreeze у концентрованому виді дозволяє не лише ефективно поповнювати рівень рідини G11 у системі на долив та заміну, а і оновлювати запас інгібіторів та додатків. Наявність значного буфера лужних властивостей та високого показника рН, що у 50%-вій суміші із водою становить 8,6 одиниць (дещо менше побутового мила, рН від 9,0), виключає можливість кислотних руйнувань деталей ДВЗ та рідинної системи теплоносія. Суцільний захисний шар утворюється на усіх контактних поверхнях системи охолодження завдяки активним присадкам готового антифризу Super Antifreeze та забезпечує надійний і тривалий захист. Підходить як для бензинових, так і дизельних двигунів різноманітної техніки багатьох поколінь.

Перед застосуванням рідина синього відтінку Super Antifreeze потребує розбавлення з водою, як і більшість концентратів G11. Пропорція для приготування робочої охолоджуючої рідини з належними експлуатаційними характеристиками має бути у діапазоні від 1:3 до 2:3 Super Antifreeze та води з температурами початку кристалізації розчину орієнтовно від -17°С до -65°С відповідно. Початком кипіння концентрату є 163°С. Оптимальне співвідношення для застосування становить 1:1, тобто 50% Super Antifreeze та 50% чистої дистильованої води за повної заміни рідини G11.

Також варто додати, що характерний для даного типу антифризів G11 яскраво-блакитний колір обумовлений не об'єктивною причиною, а необхідністю візуальної диференціації технічних рідин різних типів та можливістю полегшення пошуку при протіканні. Хоча рідини різних кольорів зазвичай не можна змішувати, необхідно прийняти до уваги, що у процесі експлуатації блакитна охолоджуюча рідина змінює колір спочатку на зелений, а потім практично на жовтий, опісля чого можливе відносне знебарвлення антифризу з втратою ним робочих якостей та необхідністю заміни. Періодичне промивання системи охолодження при зливанні антифризу G11 є запорукою тривалої безпроблемної та всесезонної роботи двигуна, що також рекомендовано автовиробниками.

Купуйте необхідну кількість концентрованої рідини Super Antifreeze у відповідному фасуванні для свого авто чи транспортного засобу на buy.opet.ua

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН