ПРО НАС

Очищення Common Rail та форсунок дизеля

Очищення Common Rail та форсунок дизеля

Паливні форсунки дизельних систем високого тиску є особливо чутливими до забруднень. Diesel Injector Cleaner дозволяє виконувати промивання форсунок як на спеціальному стенді, так і безпосередньо у двигуні без необхідності демонтажу та встановлення.

Очисник Дизельного Інжектора (ROM Diesel Injector Cleaner) є спеціальним додатком до пального, що очищає паливну систему дизельних двигунів та покращує продуктивність завдяки попередженню утворення відкладень. За належного використання швидко та дієво усуває забруднення, запобігає втраті потужності двигуна.

При застосуванні з інтервалом 5000 км пробігу авто 1 флакону ROM Diesel Injector Cleaner на 50 літрів дизельного пального (ДП) допомагає підтримувати систему Common Rail та форсунки у чистоті. Може застосовуватися перед заправкою дизельним та біо-дизельним пальним, у паливних рампах дизелів високого тиску.

Diesel Injector Cleaner підходить як для насос-форсунок, так і для систем Common Rail сучасних автомобілів. Покращує розпилення ДП, полегшує запуск, покращує характеристики та стійку роботу дизельного двигуна.

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації. Докладніше про всю лінійку ТМ ROM за посиланням.

Для власних потреб замовляйте ТУТ.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН