ПРО НАС

Бестселери комерційних олив

Бестселери комерційних олив

Найбільшої популярності серед моторних олив Opet для комерційної техніки набули продукти з двох лінійок мастильних матеріалів. В цілому асортимент Fullpro та Fullmaster розроблено для забезпечення різноманітних вимог комерційної техніки усіх поколінь.

Сферою застосування оливи Fullmaster 10W-40 є широкий перелік моделей вантажних автомобілів, автобусів та спеціального транспорту, для якого регламентовано використання мастильного матеріалу зі специфікаціями ACEA E7, API CI-4, Cummins CES 20078/77/76, Deutz DQC III, JASO DH-1 та ін. Наявність схвалень Mercedes-Benz, Renault, Volvo та Mack робить оливу Fullmaster 10W-40 впевненим вибором багатьох власників вантажівок цих автобрендів.

Максимально велике охоплення як шляхової, так і позадорожньої комерційної техніки, що експлуатується майже цілорічно та за особливих умов, забезпечує моторна олива Fullpro HT CI-4 15W-40. Типовими прикладами застосування є трактори, комбайни, навантажувачі, самоскиди та вантажівки і техніка з двигунами Caterpillar (CAT), Cummins, Deutz, MAN, MTU та багатьма іншими, а також навіть бензинові двигуни транспортних засобів різноманітних підприємств.

Дізнавайтеся подробиці та отримуйте вигідні пропозиції у представницькій мережі Opet в Україні.

 

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації, а замовити продукцію Opet завжди можна у розгалуженій мережі дистриб’юторів по всій території України.

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН