ПРО НАС

Ремонт та відновлення шин з TM ROM

Ремонт та відновлення шин з TM ROM

Переважна більшість нових автомобілів у Європі та понад 36% у США не мають запасного колеса, навіть т.зв. «докатки». Натомість перевага віддається технології run-flat та різним ремкомплектам, що дозволяє зменшити споряджену масу авто та економити близько 0,1-0,2 л пального на 100 км пробігу.

Належне спорядження автомобіля дозволяє уникнути безвихідних ситуацій під час подорожей, особливо новими моделями авто без запасного колеса. У дорозі багато непередбачуваного, але аварійний герметик ROM Tire Repair Spray виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. може стати у нагоді за проколу та спускання шини.

Купувати запаску для вживаного імпортного автомобіля чи оновити ремкомплект? – вибір очевидний. Шини зношуються та старіють, ремкомплекти не надто прості у використанні та потребують періодичного оновлення. Новий аварійний герметик ROM Tire Repair Spray працює за принципом безпрокольної пневматичної шини та додатково її накачує без необхідності використання домкрата, ключів та насоса.

Компактний балон ROM Tire Repair Spray 400 мл займає місця менше малої пляшки води та дозволяє за простого використання відновити герметичність та тиск у шині до прийнятного рівня і безпечно дістатися до найближчого автосервісу чи шиномонтажу, не пошкодивши дороговартісного колеса.

Навіть встановлення балону-таблетки на місці 5-го колеса при переведенні авто на газ чи керування автомобілем слабкою статтю не створить проблем при проколі колеса із ROM Tire Repair Spray, що робить його невід'ємною частиною для комплектації кожного автомобіля.

До речі, герметик ROM Tire Repair Spray ідеально підійде і для мото та вело техніки та слугуватиме вам надійним інструментом у подорожах, щоб ви почувалися у безпеці.

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації. Докладніше про всю лінійку ТМ ROM за посиланням

Для власних потреб замовляйте ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН